Pedras   Salgadas

Pedras Salgadas Spa & Nature Park to czterogwiazdkowy eko-ośrodek na północy Portugalii z jednymi z najbardziej przytulnych ekologicznych bungalowów na świecie. Apartamenty są naturalnie urządzone, a ich patio oferują malownicze widoki na otaczającą przyrodę. Wyposażone są również w kuchnię, jadalnię, Wi-Fi i wygodne meble.

Podczas pobytu możesz zarezerwować wiele relaksujących zabiegów spa lub uwolnić się od stresu w saunie, łaźni parowej i krytym basenie, które są zasilane przez naturalne źródła w okolicy. Hotel dba również o dzieci, oferując bezpieczny, nowoczesny plac zabaw. W 1873 roku na Międzynarodowej Wystawie w Wiedniu w Austrii oficjalnie uznano lecznicze właściwości źródeł Rio, Gruta, José Júlio Rodrigues, Férrea, Nova, Saraiva i Botelho, Penedo i Preciosa. Dziś pobyt w spa zapewni dostęp do wszystkich tych wspaniałych źródeł leczniczych.

Jeśli masz ochotę skosztować autentycznych przysmaków Trás dos Montes i kuchni międzynarodowej, możesz zajrzeć do pięknej restauracji Casa de Cha na świeżym powietrzu. Możesz również zamówić wszystkie posiłki dostarczane do prywatnego bungalowu. Więcej przygód znajdziesz w przygodach na wierzchołkach drzew, przejażdżkach rowerowych i prywatnych wycieczkach z przewodnikiem po otaczającej przyrodzie.

Domek na drzewie Pedras SalgadasDuży dom z widokiem na las na domek na drzewieDomek na drzewie z bokuMost domku na drzewieWnętrze domku na drzewie Pedras SalgadasSypialnia w domku na drzewie Pedras Salgadas z widokiem na lasPrysznic w domku na drzewie Pedras SalgadasDom ekologiczny Pedras SalgadasEkologiczny dom Pedras Salgadas z tarasemWejście do domu ekologicznego Pedras SalgadasEkologiczna kuchnia Pedras SalgadasSypialnia w eko-domu Pedras SalgadasDom uzdrowiskowy Pedras SalgadasSalon spa Pedras SalgadasPokój relaksacyjny spa Pedras SalgadasWewnętrzny basen Pedras SalgadasWewnętrzny basen Pedras Salgadas z widokiem na ogródBasen Pedras SalgadasJezioro Pedras Salgadas

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector