The Peabody   Memphis

Wszyscy goście Peabody Memphis spotykają się z prawdziwą południową gościnnością po przybyciu do „Blues City”. Jest centralnie położony w pobliżu Beale Street, miejsc muzycznych i rozrywkowych oraz kilku muzeów w historycznym centrum miasta, co czyni go popularnym celem podróży. Przyjazny personel, wyśmienita kuchnia i zakwaterowanie za cztery diamenty od lat przyciągają wielu hollywoodzkich gwiazd, w tym aktorów i muzyków.

Szczególny nacisk położono na obsługę hotelu oraz wystrój wnętrz, aby goście czuli się dopieszczeni podczas pobytu. Nienaganna obsługa w całym hotelu, wyrafinowana elegancja Chez Philippe i pikantne menu Capriccio Grill to tylko kilka sposobów, w jakie goście mogą sobie pozwolić na rozkoszowanie się w Peabody Memphis.

Sam Peabody stał się również popularną atrakcją dla wielu podróżników, którzy chcą oglądać kaczki Peabody i ich słynny marsz. Kaczki przebywają w Peabody od czasu jednej szczególnie rozpustnej wyprawy myśliwskiej w 1933 roku, podczas której właściciele pomyśleli, że umieszczenie wabików na kaczki w hotelowej fontannie będzie świetnym żartem. Goście i lokalni bywalcy byli bardziej niż entuzjastyczni i wkrótce boy hotelowy nauczył kaczki maszerować do fontanny. Nadal można je obserwować w fontannie codziennie od 11:00 do 17:00, dopóki nie wrócą do swojego Royal Duck Palace, repliki hotelu na dachu.

Od nowoczesnego wystroju i wyjątkowej obsługi po uroczy marsz Peabody Ducks, hotel Peabody Memphis z pewnością Cię oczaruje.

Znak na dachu Peabody MemphisNa zewnątrz Peabody Memphis

Zdjęcie autorstwa Treya Clarka

Lobby Peabody w MemphisFontanna w holu Peabody Memphis z kaczkami

Zdjęcie autorstwa Treya Clarka

Żyrandol w holu Peabody MemphisCze FilipWenecka sala balowa

Zdjęcie autorstwa Treya Clarka

Sala balowa Peabody w MemphisPasek narożny Peabody MemphisSkyway Peabody MemphisSalon Apartamentów Romeo i JuliaSypialnia w apartamencie gwiazdPokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-sizePokój Dwuosobowy typu DeluxeSypialnia Apartamentu PrezydenckiegoWnętrze kaczego pałacuBasen Peabody w MemphisImpreza na dachu Peabody w MemphisPiosenkarka Peabody z Memphis na dachuWidoki z dachu Peabody Memphis

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector