Parkroyal   on Pickering

Jako centrum międzynarodowego biznesu i handlu, Singapur reprezentuje wyjątkową fuzję kultur w całej Azji. Parkroyal on Pickering znajduje się na integralnym zbiegu biznesu i kultury w Singapurze, dzięki czemu goście mogą doświadczyć tej różnorodności, podziwiając spektakularny krajobraz miasta i ekskluzywne zakwaterowanie.

Parkroyal on Pickering stał się stałym elementem panoramy Singapuru i sanktuarium tętniącego życiem miasta poniżej. Każdy z 367 pokoi i apartamentów jest skąpany w naturalnym świetle, aby stworzyć spokojne otoczenie, podkreślone kolorami ziemi i organicznymi elementami wystroju. W zależności od tego, po której stronie hotelu się zatrzymasz, będziesz cieszyć się widokiem na Hong Lim Park, Chinatown, Singapur lub Marina Center. Bez względu na preferencje, na pewno będziesz oszołomiony imponującym pejzażem Singapuru.

Miasto oferuje szeroką gamę lokali gastronomicznych, a Parkroyal on Pickering wykonuje fantastyczną robotę, prezentując dania kuchni panazjatyckiej i międzynarodowej. Goście mogą delektować się wyśmienitymi potrawami w Lime, obserwując, jak szef kuchni przygotowuje posiłki, lub udać się do Orchid Club Lounge, aby delektować się szampańskimi śniadaniami i podziwiać panoramę miasta 360 stopni.

Hotel Parkroyal on Pickering przeznaczony jest dla osób podróżujących w interesach, które chcą odpocząć po długim dniu, oraz osób podróżujących w celach wypoczynkowych, które chcą się rozpieszczać.

Parkroyal na wieżach PickeringaParkroyal na Pickering z podniebnymi ogrodamiParkroyal przy głównym wejściu PickeringPatrząc na podniebne ogrody Parkroyal na PickeringPatrząc na basen Parkroyal na PickeringParkroyal na zielonym wnętrzu PickeringParkroyal w holu PickeringaParkroyal w restauracji PickeringParkroyal w restauracji Pickering LIMEParkroyal w salonie PickeringSala konferencyjna Parkroyal na PickeringPokój Parkroyal on Pickering z podniebnym ogrodem i widokiem na miastoParkroyal na wannie Pickering w pokoju z siedzącą w nim azjatkąParkroyal on Pickering Dziewczyna siedząca przy oknie i ciesząca się widokami na SingapurParkroyal w pokoju PickeringaPokój Parkroyal on Pickering z panoramicznym widokiem na miastoSiłownia Parkroyal on Pickering z widokiem na basenParkroyal na piętrze wellness Pickering z basenem i podniebnym ogrodemParkroyal na basenie Pickering z parąParkroyal on Pickering z widokiem na basenPara relaksująca się przy basenieParkroyal on Pickering Sky Gardens

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector