Pangu  

Pangu to nie tylko słynny pingwin z plasteliny, ale tak naprawdę hotel w Chinach, tak luksusowy, że uzyskał status „7 gwiazdek”. Został zbudowany przez znanego architekta CY Lee, który zbudował Taipei 101 – jeden z najwyższych budynków na świecie. Ma 12 dachów „Podniebnych Dziedzińców”, z których każdy jest wyjątkowy i zaprojektowany przez jedne z największych talentów na świecie – z chowanym przezroczystym dachem na niepogodę.

Hotel łączy chińskie i zachodnie gusta: włoskie sofy stoją obok misternych sekwoi, a marmurowe rzeźby i obrazy zdobią ściany. Sala balowa ma masywne szklane ściany, które otwierają się na migoczący pejzaż miejski.

Restauracja Wenqi serwuje dania kuchni Chui Chow i kantońskiej, a restauracja Auspicious Garden serwuje bufet ze słynnymi świeżymi homarami. W ten sposób Kaden Minokichi przenosi japońską kulturę do Chin. Pierwsza międzynarodowa filia 300-letniego japońskiego pensjonatu służyła niegdyś dawnym cesarzom. Najlepsze pokoje wyposażone są w meble Baker – takie, jakie zastosowano w Białym Domu.

Pangu 7-gwiazdkowy hotel Pekin budynek w nocyGłówne wejście do hotelu PanguLobby hotelu PanguSalon hotelu Panguchińska restauracja hotelu PanguJadalnia hotelu PanguRestauracja bufetowa hotelu PanguBar w hotelu PanguPrywatna jadalnia hotelu PanguPokój w hotelu PanguŁazienka hotelu PanguPokój w hotelu Pangu z panoramicznym widokiemSypialnia w hotelu PanguApartament w hotelu PanguBasen w hotelu PanguBasen w hotelu PanguTaras hotelu Pangu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector