Pangkor Laut   Resort

Pangkor Laut to prywatna wyspa u wybrzeży Malezji. Ma powierzchnię 300 akrów i większość z nich to dziewiczy las. Budynki ośrodka zostały wplecione w zielone zbocze wzgórza, tworząc spokojną atmosferę.

Dostępne są różne rodzaje willi, od willi nadmorskich – które stoją na palach nad falami – po wille ogrodowe i wille na wzgórzach położone w leśnych fałdach. Istnieje siedem barów i restauracji serwujących jedzenie dla każdego podniebienia i tak, serwują jedzenie w małych wieżach na talerzach o nietypowych kształtach, więc wiesz, że jest na najwyższym poziomie. Opcja prywatnej jadalni pozwala wybrać menu i zjeść na plaży, w willi lub na werandzie.

Wielokrotnie nagradzane spa obejmuje Pawilon Leczniczy Belian, trzy „Chaty lecznicze”, w tym chaty chińskich ziół, chaty ajurwedyjskie i malajskie, dwie łaźnie, trzy chaty spa, trzy altany do drzemki i butik spa. Istnieje wiele zajęć do wyboru, w tym rejsy czarterowe, wędkarstwo, joga i trekking w dżungli.

Wyspa Pangkor LautOśrodek wypoczynkowy Pangkor LautBudynek ośrodka Pangkor LautKorytarz Pangkor Laut ResortLobby ośrodka Pangkor LautRestauracja Pangkor Laut ResortWille w dżungliWilla dżungliSypialnia z widokiem na morzeŁazienka z widokiem na morzewille nad morzemWilla nad morzem Pangkor Laut ResortWnętrze willi nad morzemBasen bez krawędziPlaża Pangkor LautDziewczyna w hamaku na wspaniałej plaży

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector