Pacuare   Lodge

Nazwany jednym z „wyjątkowych schronisk na świecie” National Geographic, Pacuare Lodge w Kostaryce to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie lasu deszczowego dla szukających przygód podróżników. Wychodzący na rzekę Pacuare i położony w lesie deszczowym Pacuare to eko-domek, do którego goście przyjeżdżają i wyjeżdżają w ramach wielodniowej wycieczki raftingowej po rzece. W tym domku nie ma prądu; goście muszą polegać na lampionach i świecach. Żadne drzewa nie zostały wycięte pod budowę bungalowów ani głównej chaty, aby zachować naturalną przyrodę tego obszaru.

Na wysokości 60 stóp w koronach drzew znajduje się „The Nest”, w którym goście mogą delektować się autentyczną lokalną kuchnią. Ale bądź ostrzeżony! Gniazdo jest dostępne tylko po zjechaniu po 425-metrowym kablu na wysoką platformę w gałęziach Ceiby (drzewa świętego dla starożytnych Majów). Tam zostaniesz nagrodzony najświeższymi, lokalnie uprawianymi składnikami z własnej ekologicznej farmy, Las Nubes de Tuis.

Z luksusowych bungalowów i szeregu atrakcji, w tym spływów kajakowych i jazdy konnej, Pacuare Lodge to zabawny wypoczynek z pięknymi krajobrazami i przyjaznym personelem.

Loża Pacuare - główna lożaPacuare Lodge - Main Lodge w nocyPacuare Lodge - doświadczenie kulinarneApartament JaguaraApartament JaguaraSypialnia apartamentu JaguaraŁazienka i basen Jaguar SuiteApartament Lindy VistaSalon Linda Vista SuiteLinda Vista Apartament salon i sypialniaHamak Linda Vista SuiteApartament dla nowożeńców z baldachimemApartament dla nowożeńców z baldachimemSypialnia w apartamencie dla nowożeńców z baldachimemBaldachim Apartament dla Nowożeńców z tarasem z widokiem na prywatny basen i dżunglęApartament dla nowożeńcówApartament dla nowożeńcówBasen w apartamencie dla nowożeńcówApartament rzecznyApartament rzecznyGniazdoGniazdoJadalnia pod baldachimem NestPacuare Lodge romantyczna kolacja nad rzekąRafting Pacuare LodgeSpływ rzeką Pacuare

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector