Oxford University   Bed and Breakfast

Bez względu na wiek możesz poczuć się jak na uniwersytecie, zatrzymując się w pokoju Uniwersytetu Oksfordzkiego. Bez egzaminów, o które musisz się martwić, znajdziesz te pokoje z własnym wyżywieniem/łóżko ze śniadaniem, które są centralnie zlokalizowane i dostępne przez cały rok. Możesz jednak chcieć dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem, ponieważ pokoje się zapełniają, zwłaszcza w okresie świątecznym. Nie tylko w Anglii, pokoje na Uniwersytecie Oksfordzkim są dostępne w różnych miastach i krajach na całym świecie, od Irlandii i Kanady po Nową Zelandię i Nowy Jork.

Jeśli podróżujesz z ograniczonym budżetem, te kwatery uniwersyteckie to świetny, prosty sposób na zaoszczędzenie pieniędzy oraz zabawne i wyjątkowe wrażenia. Każda uczelnia różni się pod względem oferty i otoczenia, ale na pewno znajdziesz wiele, bez względu na wybraną lokalizację. Lancaster University oferuje jednoosobowy pokój z łazienką za jedyne 29 funtów za noc z dostępem do w pełni wyposażonej kuchni. Większość lokalizacji oferuje również piesze wycieczki po terenach uniwersyteckich. Byli podróżnicy opisali swoje zakwaterowanie jako czyste i wygodne, większość z zamiarem ponownego pobytu.

Christ Church Tom TowerChrist Church Tom TowerSala restauracyjna Kościoła ChrystusowegoSala restauracyjna Kościoła ChrystusowegoPokój typu bed and breakfast na Uniwersytecie Oksfordzkim z łazienkąSypialnia Bed and Breakfast Uniwersytetu Oksfordzkiego

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector