Five Boutique Hotel   Paris

Dla wielu paryskie hotele zawsze będą kryształowymi żyrandolami z krzesłami w stylu Ludwika XVI i chusteczkami porozrzucanymi wokół. Ale dla nas w Uniqhotels liczy się tylko projekt sklepienia, który nakłada się na siebie i… cóż, to nie jest czas na Szekspira. Dlaczego nie? Bo to jest przyszłość. Tak, przyszłość hoteli. I nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż The Five Hotel.

Hotele, które nie zadowalają się już po prostu nazywaniem się na podstawie jednosylabowej abstrakcji, teraz przyjmują tę abstrakcję i umieszczają ją mocno w tradycyjnej nomenklaturze. Nazwa to nie tylko miejsce, w którym zaczyna się „niepowtarzalność”. Wewnątrz projekt jest niezrównany, zapierający dech w piersiach jak tancerz Moulin Rouge i chłodny jak łamane lodem koktajle, które spocą się w dłoni. Każdy pokój wyposażony jest w wygodne łóżko, telewizor plazmowy, luksusowe produkty L’Occitane i dostęp do Internetu, aw jednym jest nawet pływające łóżko. Jeśli chcesz czegoś wyjątkowego, udaj się do samodzielnego zestawu „Jeden na pięć”, zaprojektowanego, by wbić ci do głowy czysty hedonizm, aż zakręcisz się z wizją gwiazd, a potem zdasz sobie sprawę, że tak naprawdę to diody LED w sufit.

Jeden przy budynku hotelu FiveJeden przy lobby FiveZameldowanie One by the FiveJeden przy korytarzu FiveJedna przy toalecie FiveZaprojektuj schodyJeden przy żyrandolu FiveWidok do pokojuPokój z pływającym łóżkiemJeden przy pokoju hotelowym FivePływające łóżkoZaprojektuj żarówkęJedna przy łazience FiveRomantyczny Paryż

https://www.youtube.com/watch?v=undefined

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector