Old Smock   Mill

Stary Młyn Fartuchowy powstał pierwotnie na początku XIX wieku. Niedawna renowacja miała na celu zachowanie jak największej części oryginalnych elementów. Wokół pierwszego piętra biegnie nowo wybudowana zewnętrzna dębowa inscenizacja, używana jako balkon, z którego można podziwiać cudowne zachody słońca i brytyjską wieś.

Ten romantyczny wypad znajduje się na trzech wyższych piętrach Wiatraka. Wewnątrz można znaleźć wysokie sufity, masywne drewniane belki, drewniane podłogi i kreatywnie zaprojektowane wnętrza. Oryginalne maszyny zostały zachowane tam, gdzie było to możliwe, co zaowocowało połączeniem starego i nowoczesnego oraz stworzeniem wyjątkowo relaksującej atmosfery.

W pobliżu można znaleźć kilka nieruchomości National Trust: Sissinghurst Castle Gardens, Bodiam Castle. Pashley Manor, Great Dixter House i Garden oraz Bedgebury Pinetum. W pobliżu przepływa rzeka Rother, w której można wypożyczyć łódź wiosłową, a w piaskach Camber można popływać lub wybrać się na spacer i cieszyć się ciszą i spokojem wsi hrabstwa Kent.

Zewnętrzna część Old Smock Mill z dębową inscenizacjąStara kuchnia Smock MillKuchnia Old Smock Mill i drewniane schodyKompletny system kół pasowychSypialnia w Starym Młyniełóżko i komodakrzesło do sypialniumywalka do sypialnispirala od górypełne maszyny i pionowy prysznic szybowydziałająca łazienka maszynWanna

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector