Old Mount   Gambier Gaol

Ten budynek był używany jako więzienie od 1866-1995. Teraz jest to jeden z bardziej niezwykłych hosteli na świecie. Cele zostały przekształcone w wygodne pokoje, a stare więzienne drzwi pozostały takie, jakie były, z wyjątkiem odrobiny farby i usunięcia szpiegowskich otworów. Istnieje opcja bez cel, która obejmuje stare kwatery personelu więzienia, które są chłodne i mają wysokie sufity. Dawna biblioteka więzienna jest teraz miejscem spotkań, w którym można odpocząć z przyjaciółmi lub wysłać e-mail do swoich bliskich. Istnieją zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne tereny rekreacyjne oraz duże kuchnie z własnym wyżywieniem.

Możesz odwiedzić słynne Blue Lake lub zwiedzić australijski region winiarski, z których oba znajdują się w pobliżu. W Gaol odbywają się również regularne koncerty, które cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców i podróżników. Możesz także zwiedzić ciekawe historyczne elementy więzienia, a także mieć niezrównaną przyjemność wiedząc, że spałeś w prawdziwej celi więziennej.

Stary hostel Mount Gambier Gaol z zewnątrzZewnętrzna część więzienia Old Mount Gambier GaolStare schronisko Mount Gambier GaolStare cele więzienia Mount GambierWięzienie Old Mount Gambier GaolBackdoor starego więzienia Mount GambierWięzienie Old Mount Gambier GaolDruty kolczasteCele więzienneBar z basenemPokój celi więziennejKaplica wewnątrz więzieniaZrelaksuj się na tarasieGrill na zewnątrzImpreza na zewnątrzKoncert na żywoGra zespołu

Bliss n Eso na szczycie więzienia Old Mount Gambier Gaol

Bliss n Eso

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector