Old Dungeon   Ghyll

The Old Dungeon Ghyll znajduje się w Lake District w Anglii, pięknym regionie, który zainspirował niektóre z najwspanialszych poezji, jakie kiedykolwiek napisano. Rzeczywiście, powietrze wciąż rozbrzmiewa błogosławieństwem Coleridge’a:

„Dlatego wszystkie pory roku będą dla ciebie słodkie, Czy lato okryje całą ziemię zielenią, czy też czerwonopiersie zasiądą i zaśpiewają”.

Liczący 300 lat hotel był niegdyś gospodą, w której gościli podróżnicy i ich zmęczone konie. W XX wieku stał się miejscem spotkań ambitnych alpinistów, którzy chcieli wykorzystać pobliskie urwiska i szczyty. Obecnie jest to wyjątkowy hotel, który zachował wiele ze swoich niezwykłych cech. To miejsce dla żądnych przygód, niezależnie od tego, czy chcesz latać balonem, paralotnią czy wspinać się – to jest miejsce dla Ciebie. A po ciężkim dniu zabawy w orzeźwiającym klimacie można wrócić z rumianymi policzkami i wesoło do restauracji i baru, w których serwowane są tradycyjne angielskie placki i piwa typu ale. Twój pokój jest przytulny i wygodny, z niesamowitymi widokami na okoliczne wzgórza i torfowiska.

Stary hotel Dungeon GhyllNa zewnątrz starego hotelu Dungeon GhyllWejście do hotelu Old Dungeon GhyllStare wnętrze Dungeon GhyllSalon starego hotelu Dungeon GhyllStara restauracja Dungeon GhyllStary bar Dungeon GhyllBar hotelowy Old Dungeon GhyllStary pokój Dungeon Ghyll

Park Narodowy Krainy Jezior

Park Narodowy Lake District wokół Old Dungeon Ghyll

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector