Ocean Cliff   Hotel

Wznoszący się nad wspaniałymi wapiennymi formacjami Negril hotel Ocean Cliff to raj tylko dla dorosłych. Jest zbudowany na słynnych klifach West Endu, oferując bezpośredni dostęp do krystalicznie czystych, turkusowych wód Morza Karaibskiego. Dramatyczne położenie na skraju skał sprawia, że ​​Ocean Cliff Hotel jest jednym z najpiękniejszych kurortów na Jamajce.

Osiemnaście ręcznie robionych kamiennych domków jest estetycznie rozmieszczonych wokół posiadłości. Wszystkie są standardowo wyposażone w klimatyzację, Wi-Fi i telewizory LED, ale najważniejsze w domkach są umeblowane balkony i patio. Możesz wybierać spośród czterech typów; Apartament dla nowożeńców, domek nad morzem, domek na dachu i domek w ogrodzie.

Na wysublimowanym tarasie słonecznym znajduje się basen zasilany przez ocean i bar Sunset, który uzupełnia niesamowity widok orzeźwiającymi napojami. Taras przy basenie łączy się z morzem drabinami, gdzie można cieszyć się jednym z najlepszych miejsc do nurkowania w Negril. To idealne ustawienie na świeżym powietrzu jest również idealne do ćwiczeń. Codziennie odbywają się zajęcia jogi prowadzone przez doświadczonego instruktora w stylach Iyengara, Vinyasy i Hatha. Ponadto położony nad samym Morzem Karaibskim Pawilon Spa na świeżym powietrzu oferuje zabiegi aromaterapeutyczne i masaże w trójściennych namiotach, które są otwarte tylko od strony oceanu.

Jeśli zgłodniejesz, udaj się do Blue Mahoe Restaurant & Cliffside Bar. Restauracja wykorzystuje koncepcję jedzenia od pola do stołu i oferuje doznania kulinarne bogate w unikalne i lokalne smaki. Romantyczna sceneria wewnątrz i na zewnątrz wychodzi na wspaniałe błękitne lazurowe wody Morza Karaibskiego. Kolacja o zachodzie słońca tutaj to przeżycie samo w sobie!

Ocean Cliff Hotel, Negril, Jamajka, przeglądOcean Cliff Hotel Resort nad wapiennymi klifamiApartament dla nowożeńcówOcean Cliff Hotel Apartament dla Nowożeńców PatioOcean Cliff Hotel Bridal Suite WnętrzeDomek ogrodowyOcean Cliff Hotel Garden CottageDomek na dachuDomek na dachu hotelu Ocean CliffOcean Cliff Hotel Rooftop Cottage BalkonDomek nadmorskiOcean Cliff Hotel Nadmorski domekOcean Cliff Hotel Seaside Cottage PatioRestauracja Blue MahoeRestauracja Ocean Cliff Hotel Blue MahoeOcean Cliff Hotel Ocean BarHotel Ocean Cliff Antena z basenem zasilanym przez oceanOcean Cliff Hotel Basen i oceanHamaki hotelowe Ocean CliffOcean Cliff Hotel Hamak Jamajska modelkaOcean Cliff Hotel Jamajska modelkaJoga nad oceanem w NegrilNurkowanie W NegrilSnorkeling Na Morzu Karaibskim W NegrilKolorowe Ryby Na Morzu Karaibskim W Negril

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector