The Oberoi   Amarvilas

Położony zaledwie 600 m od Taj Mahal, hotel ten oferuje jedyne w swoim rodzaju widoki na to arcydzieło architektury. Wnętrze inspirowane okresem Mogołów obejmuje ozdobne ogrody, zielone baseny i fontanny. Państwa pokój urządzony jest w tradycyjnym stylu przy użyciu drewna tekowego. Twoja łazienka to marmurowy luksus dzięki ajurwedyjskim produktom.

Wypij drinka w barze na tarasie, podziwiając zachód słońca rzucający kolory za Taj Mahal, a następnie zjedz posiłek w autentycznej indyjskiej restauracji. Jest jeszcze jedna restauracja, która serwuje dania kuchni międzynarodowej. Spa oferuje starożytne zabiegi ajurwedyjskie oraz zabiegi zachodnie i tajskie – możesz też rozciągać się w pozycjach jogi lub nauczyć się medytować.

Możesz dostać wózek golfowy, który przewiezie Cię do Taj Mahal i możesz łatwo uzyskać dostęp do innych słynnych interesujących miejsc, w tym Czerwonego Fortu i Fatepur Sikri. Dostępne są również całodobowe usługi lokaja i konsjerża.

Oberoi AmarvilasRestauracja Oberoi AmarvilasSalon Oberoi AmarvilasPokój z widokiem na Tadż MahalŁazienka z widokiem na Taj MahalPokój Oberoi AmarvilasSpa Oberoi Amarvilas

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector