The O Pod   Hotel

Progresywny hotel kapsułowy O Pod znajduje się w doskonałej lokalizacji nad brzegiem morza w Tel Awiwie, w miejscu, w którym wcześniej brakowało kosmopolitycznej atmosfery, z której słynie izraelskie miasto. Ale sytuacja się zmieniła.

Sąsiaduje z kwitnącą dzielnicą Neve Tzedek – najstarszą częścią Tel Awiwu z uroczymi domami, w których kryją się jedne z najlepszych kawiarni, restauracji i barów, oraz Jaffa od północy, gdzie czeka na Ciebie starożytna architektura, smaczne arabskie jedzenie i odnowiony port.

Hotel O Pod zajmuje dwa piętra w budynku Centrum Tekstyliów i Mody w 20-piętrowej modernistycznej wieży wybudowanej w 1978 roku.

Hotel O Pod w budynku Centrum Tekstyliów i Mody w Tel AwiwieHotel O Pod na ulicy Kaufmanna w Tel Awiwie

Dawna przeszklona fasada biura była mądrym wyborem na otwarcie wyjątkowego hotelu. Jasna przestrzeń czeka na Ciebie, gdy wejdziesz do holu.

Recepcja Hotelu O PodLobby Hotelu O PodZnaki Hotelu O Pod

Ukryte miejsce za recepcją ozdobione jest od dołu do góry plakatami w stylu retro, przedstawiającymi życie w Tel Awiwie.

Sala z plakatami retro w hotelu O Pod

Przestronna, centralnie położona przestrzeń wspólna ma dwupiętrowe okna sięgające od podłogi do sufitu z widokiem na morze i Jaffę.

Przestrzeń co-workingowa Hotelu O Pod

Wzdłuż dużych szklanych paneli stworzono przestrzeń co-workingową, w której możesz prowadzić cyfrowe życie nomadów, wpatrując się w plażę.

Przestrzeń wspólna hotelu O Pod

A jeśli znudzi Ci się praca, piękne piaszczyste wybrzeże Tel Awiwu jest po drugiej stronie ulicy.

Przestrzeń wspólna i szafki w hotelu O Pod

O Pod jest wyposażony w prywatne miejsce do przechowywania przeznaczone dla każdej kapsuły do ​​przechowywania rzeczy osobistych.

Leżak do opalania w stylu śródziemnomorskim w hotelu O Pod

Podobnie jak w luksusowym nadmorskim hotelu znajduje się tu leżak do opalania w śródziemnomorskim stylu, a ściany pokrywają zielone rośliny.

Zielona Ściana Hotelu O Pod

Nie tylko lokalizacja jest wyjątkowa w hotelu O Pod. Jako pierwsza oferuje kapsuły z widokiem na morze w Izraelu i jako pierwsza ma odpowiednie zamki.

Pojedyncze kapsuły hotelu O Pod

Tradycyjne hotele kapsułowe mają zasłony lub inny rodzaj cieniowania, aby zapewnić prywatność, ale tutaj możesz zamknąć swoją kapsułę. Aby nikt nie mógł przez pomyłkę wejść do Twojej prywatnej przestrzeni.

Kapsuły hotelowe O Pod

Istnieje wiele wariantów kapsułek pasujących do wszystkich podróżnych.

Kapsuły stojące hotelu O Pod

Możesz mieć pojedynczą lub podwójną kapsułę, a jeśli masz lekką klaustrofobię, możesz zdecydować się na stojące kapsuły.

Stojąca kapsuła hotelu O Pod

Najlepsze są te z widokiem na morze. Zamiast doświadczenia przypominającego hostel, w którym wszystko, na co możesz patrzeć, to piętrowe łóżka innych podróżników, w hotelu O Pod masz panoramiczny widok na Morze Śródziemne.

Stojące kapsuły z widokiem na morze w hotelu O Pod

Kiedy rano rozsuniesz zaciemniające zasłony, możesz obudzić zaspane oczy na widok fal rozbijających się o piękną plażę Tel Awiwu.

Wnętrze kapsuły stojącej z widokiem na morze w hotelu O Pod

Najwyższej klasy pokój to O Grand, z miejscem do przechowywania bagażu w środku i prywatnym balkonem z widokiem na morze.

Pokój typu Grand w hotelu O Pod z prywatnym balkonem z widokiem na morze

Modna plaża Charles Clore i piękna wapienna wieża zegarowa Jaffa są widoczne z prywatnych i publicznych tarasów.

Przestrzenie wspólne Hotelu O Pod

Oprócz przystępnej ceny, głównym atutem O Pod są spektakularne widoki z dużych okien wychodzących na morze.

Okno hotelu O Pod z widokiem na morze

Duży taras z widokiem na morze to przestrzeń publiczna, w której można poczytać ulubioną książkę, wypić drinka i obejrzeć spektakularne zachody słońca nad Jaffą i Morzem Śródziemnym.

Taras z widokiem na morze w hotelu O Pod

Kultowa nadmorska promenada w Tel Awiwie znajduje się tuż obok hotelu O Pod i jest idealnym miejscem na wieczorne spacery. Idąc w kierunku Jaffy, możesz odwiedzić charakterystyczny budynek dzielnicy, Wieżę Zegarową.

Nadmorska promenada w Tel Awiwie

Pobliska plaża Charles Clore to modne miejsce do surfowania i opalania w Tel Awiwie.

The O Pod  
            
              Hotel

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector