Notel   Melbourne

Notel nie jest hotelem, ale doświadczeniem i składa się z sześciu zabytkowych przyczep. Znaleźli je w USA i wysłali do Australii. Po gruntownej renowacji ich ładnie zaokrąglone i polerowane chromowane nadwozie lśni teraz jak nowe. Pięćdziesięciotonowe dźwigi podniosły je następnie na ostatnie miejsce, dawny parking na dachu.

Ideą Notel jest bunt przeciwko tradycyjnym hotelom – podobnie jak nasza strona internetowa. James Fry, który wpadł na ten pomysł, twierdzi, że odwiedzający powinni uzyskać wyjątkowe wrażenia. Doświadczenie, które jest całkowitym przeciwieństwem typowych usług hotelowych, jedzenia i przeciętnych wycieczek po mieście. Tak więc w Notelu nie ma obsługi pokoju ani restauracji. Zamiast tego znajduje się w miejscu pełnym najlepszych opcji jedzenia, a Melbourne jest jednym z najlepszych miejsc dla smakoszy.

Przyjęcie? Zapomnij o tym. Zanim będziesz mógł nawet otworzyć swoją fajną przyczepę z strumieniem powietrza za pomocą aplikacji, musisz znaleźć sekretne drzwi, które do niej prowadzą. Podpowiedź, twoim widokiem będzie majestatyczna Australia 108 i Eureka Tower, dwa najwyższe drapacze chmur w Melbourne. Strumienie powietrza są wykonywane w tradycyjnym amerykańskim stylu „Go big or go home”. Wyposażyli je w podwójne łóżka i dziwaczne detale. Bezpłatny minibar jest wliczony w cenę (w przeciwieństwie do hoteli!), Ale to tylko po to, aby uzyskać trochę energii i zacząć działać. Miasto czeka na Twoją eksplorację. Wybierz się na przygodę i znajdź najlepsze lokalne miejsca, przeżyj podróż z innej perspektywy. To jest duch Notela.

Zdjęcie z drona Notel MelbourneUwaga MelbourneNotel Melbourne, lata 70., chromowana przyczepa Airstream w stylu vintagePrzyczepa Notela AirstreamWidok na miasto w MelbourneWnętrze naczepy Notel AirstreamSypialnia w przyczepie Notel AirstreamPrysznic do przyczepy Notel AirstreamJacuzzi w przyczepie Notel AirstreamPrzyczepa Notel Airstream Mini Taras

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector