Northern Light   Inn

Northern Light Inn to nie tylko romantyczna nazwa. Masz całkiem spore szanse na zobaczenie tańca Aurora bezpośrednio z tego islandzkiego hotelu od sierpnia do kwietnia. W tym celu mają nawet wyznaczoną platformę widokową, trafnie zwaną Galaktycznym Balkonem, z której można podziwiać niezakłócony widok tego zjawiska.

Sam zajazd otoczony jest nieziemskim krajobrazem pokrytym mchem lawy i ośnieżonymi szczytami. Ze wszystkich pokoi roztacza się piękny widok na przyrodę, ale najlepszym miejscem, w którym można w pełni podziwiać islandzki krajobraz, jest restauracja Max’s (nazwana na cześć psa właścicieli) z całkowicie szklanymi ścianami. Całe miejsce jest wierne islandzkiemu charakterowi: domowa atmosfera i przytulność z luksusowym akcentem.

Kiedy nie gonisz za zorzą polarną, jest mnóstwo innych cudów natury, którymi możesz się zająć. Northern Light Inn znajduje się zaledwie 1 km od słynnej Błękitnej Laguny (bezpłatny autobus kursuje tam i z powrotem) i w samym środku Geoparku Reykjanes UNESCO. Pola lawy, gejzery i klify regionu można zwiedzać pieszo, na rowerze, konno lub quadem. Po dniu pełnym wrażeń warto zrelaksować się w hotelowym spa z trzema różnymi rodzajami saun lub w dobrze wyposażonym centrum fitness.

Zajazd Northern LightNorthern Light Inn Budynek I Aurora Nad NimRestauracja Northern Light Inn MaxSalon kominkowy Northern Light InnPokój w zajeździe Northern LightZorza polarna Sypialnia Islandzka panoramaKorytarz Northern Light InnSauny spa Northern Light InnPokój relaksacyjny w spa Northern Light Inn

Aurora Flotation to zbiornik wypełniony ciepłą słoną wodą, w którym można unosić się na wodzie w całkowitej ciszy

Flotacja Northern Light Inn AuroraZbiornik na niebieską wodę Northern Light Inn Aurora FlotationBaseny Błękitnej Laguny W IslandiiJazda Konna W IslandiiŚwiatła Max Dog i AuroraWodospad SkógarfossWodospad Skógarfoss

Kolorowy Landmannalaugar w rezerwacie przyrody Fjallabak w górach Islandii

Kolorowy Landmannalaugar w rezerwacie przyrody Fjallabak w górach IslandiiWodospad GullfossNorthern Light  
            
              InnKolarstwo W Islandii

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector