Nordic Light   Hotel

Słynący ze swoich „pokojów nastrojowych” – to najbardziej designerski hotel w Sztokholmie. Jego pokoje są wyposażone w oświetlenie zaprojektowane tak, aby inspirować nastroje i tworzyć atmosferę – jak zapalanie świecy i przyciemnianie świateł – tylko bardziej niesamowite. Możesz wybrać „relaksujący błękit”, „odświeżającą zieleń” lub „pulsującą czerwień” oraz dostosować intensywność i tempo światła. Ich bar i salon również wykorzystują nastrojowe oświetlenie. Łączy się z wystrojem wnętrz i muzyką, aby stworzyć przepływ towarzyski, którego doświadczasz pod brzękiem szkła i szumem rozmów.

Inspiracja dla tego wyjątkowego hotelu pochodzi od zorzy polarnej, która wije swoje obce ścieżki na nocnym niebie Norwegii. Dzięki setkom żarówek i kątów projektanci wykorzystali światła niczym malarz i jego paletę – łącząc sztuczne i naturalne w pociągnięciach. Chcieli nadać hotelowi zdecydowaną osobowość; inteligentny, kreatywny i zalotny. Otrzymały one „Nordic Ecolabel”, czyli gwiazdkę Michelin za efektywność energetyczną, co jest niemałym osiągnięciem, biorąc pod uwagę wszystkie żarówki, których muszą używać.

Widok hotelu Nordic Light na SztokholmHotel Nordic LightDwie modelki czekające w holu hotelu Nordic LightLobby hotelu Nordic LightKominek hotelowy Nordic LightNordic Light Hotelowy bar ze zmieniającymi się światłami (zielony)Nordic Light Hotel ze zmieniającymi się światłami (czerwony)Biały pokój hotelu Nordic LightNordic Light Hotel czarny pokój z bawiącą się dziewczynąPokój z czerwonym światłem hotelu Nordic LightFioletowy pokój hotelu Nordic LightWzorcowa dziewczyna czyta gazetę na łóżkuPokój miłosny hotelu Nordic LightŁóżko miłościPara w pokoju miłości

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector