Nobis   Hotel

Hotel Nobis oferuje odprężającą atmosferę i luksusowe zakwaterowanie świadczone przez personel, którego jedynym celem jest zapewnienie niezrównanej obsługi klienta. Hotel jest dogodnie usytuowany w Norrmalmstorg, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Sztokholmu, dzięki czemu goście mogą swobodnie odkrywać wszystkie atrakcje miasta.

Budynek jest doskonałym przykładem unikatowej dla miasta XIX-wiecznej mieszczańskiej architektury kamiennej. Hotel Nobis może jednak poszczycić się dramatyczną historią, ponieważ był miejscem słynnego napadu na bank w 1973 roku. Zakładnicy stali się sympatyczni dla swoich porywaczy; stan jest obecnie znany jako syndrom sztokholmski. Sklepienie zostało od tego czasu przekształcone w sklep zgodnie z pięknym wystrojem wnętrz wielokrotnie nagradzanego studia Claesson Koivisto Rune. Ich projekty słyną ze współczesnej elegancji, ciepła, komfortu i najwyższej jakości. Ogólny motyw odzwierciedla osobowość Sztokholmu, wykorzystując subtelne odcienie kolorów i naturalne materiały, aby stworzyć uspokajające otoczenie, które harmonizuje z zabytkową architekturą.

We wszystkich 201 pokojach gościnnych utrzymany jest ten sam współczesny motyw z wygodnymi meblami i niesamowitymi widokami na miasto lub piękne dziedzińce. Podczas pobytu można również zjeść tradycyjny włoski posiłek w bistro i zrelaksować się przy koktajlu w salonie, który jest gorącym punktem sztokholmskiej sceny towarzyskiej.

Hotel Nobis to idealne miejsce dla międzynarodowych podróżników, którzy mogą cieszyć się prostą elegancją z wygodnym dostępem do jednej z najsłynniejszych dzielnic Sztokholmu z licznymi restauracjami, sklepami, muzeami, galeriami, teatrami i atrakcjami kulturalnymi tuż za drzwiami wejściowymi.

Budynek hotelu NobisSalon hotelu NobisLampy wypoczynkowe hotelu NobisRestauracja Caina w SztokholmieBistro hotelu NobisSztabka złota w Sztokholmie w hotelu NobisDuża sala konferencyjna hotelu NobisPrywatna sala konferencyjna hotelu NobisPrywatny pokój hotelu NobisNobis Hotel śniadanie w apartamencieW pokoju kanapa Nobis HotelApartament hotelu NobisApartament panoramiczny hotelu NobisMały pokój jednoosobowy hotelu NobisSauna Hotelu Nobis

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector