New Majestic   Hotel

Nazywa się New Majestic Hotel, więc nikt nie zapomina, że ​​jest nowy i majestatyczny. Byłoby to jednak trudne, biorąc pod uwagę, że lobby ma miedziany sufit, bielone ściany i zabytkowe wentylatory. Jak zwykle w przypadku hoteli o nowoczesnym designie, lokalnym artystom pozwolono popisywać się kreatywnością na ścianach i wystroju wnętrz hotelu, tworząc wspaniałe malowidła ścienne. Ma nawet własny program kosmiczny. Nie, nie tego rodzaju program kosmiczny.

To całkowicie bezpretensjonalna nazwa hotelowej wystawy tradycyjnych artefaktów i dziwactw z Singapuru, z których część można kupić. Jest specjalny ambasador, który zaplanuje dla Ciebie trasę i będzie na bieżąco informował o wszelkich fantastycznych wydarzeniach, których nie można przegapić. Wielokrotnie nagradzany szef kuchni prowadzi restaurację, a do dyspozycji Gości jest doskonała piwnica z winami. Pokoje są w stylu loftowym; niektóre z sześciometrowymi sufitami, a każdy z nich jest indywidualnie zaprojektowany i udekorowany, abyś miał naprawdę wyjątkowe wrażenia.

Nowa fasada hotelu MajesticNowe lobby hotelu MajesticNowy dwupoziomowy pokój w hotelu MajesticDwie łazienki w pokojuDwie kąpieleSchody w apartamencie dwupoziomowymNowy pokój lustrzany hotelu MajesticNew Majestic Hotel kolorowy pokój z lustramiNowy pokój w stylu azjatyckim hotelu MajesticNowy pokój hotelowy Majestic z wanną w środkuNowy pokój morski hotelu MajesticNowa zielona sala hotelu MajesticNowy pokój hotelowy Majestic z prywatnym tarasem z wannąPokój z białym lustrem w hotelu New MajesticNiebieski pokój w nowym hotelu MajesticBiały pokójKąpiele na prywatnym tarasieNowy basen w hotelu MajesticBasen z palmą

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector