Necker   Island

Prywatna wyspa Richarda Bransona nosi imię holenderskiego odkrywcy Johannesa de Neckera, który „odkrył” ją w XVII wieku. Do końca XX wieku pozostawał niezamieszkany. W 1965 roku dwóch brytyjskich dziennikarzy próbowało przeżyć jako rozbitkowie na wyspie. Trwały trzy tygodnie, zanim zostały wyparte z wyspy przez jadowite owady.

Richard Branson stworzył resort, który pełni również funkcję jego prywatnej rezydencji. W 2011 roku pożar zniszczył jeden z większych budynków, co skłoniło zdobywczynię Oscara Kate Winslett, ówczesnego gościa, do przeniesienia 90-letniej babci Bransona w bezpieczne miejsce.

Podczas gdy Branson jest właścicielem całej ziemi i budynków na wyspie, wszystkie plaże technicznie należą do Korony Brytyjskiej i są otwarte dla publiczności, chociaż niewiele osób ma środki lub czas, aby je odwiedzić.

Wyspa ma oddany zespół pracowników i własne stado flamingów. Więc niebo jest granicą tego, co można zaaranżować. W końcu to tutaj przyjeżdżają najbogatsi ludzie na świecie.

Branson kupił wyspę Necker, która wówczas była niezamieszkaną wyspą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, w 1978 roku. Od tego czasu zbudował kurort i sam mieszka na 300-hektarowej wyspie.

Wyspa Neckera

Eleganckie domy w stylu balijskim uzupełniają atmosferę raju, który przez lata gościł wielu celebrytów z listy A.

Wybrzeże wyspy Necker

Księżna Diana, książę Harry i Catherine, księżna Cambridge byli wśród sławnych gości, podobnie jak Harrison Ford, Robert De Niro, Barack i Michelle Obama oraz Oprah Winfrey, by wymienić tylko kilku.

Basen na wyspie Necker

Aby zachować przytulność i prywatność, na wyspie może jednocześnie przebywać tylko 30 osób.

Baseny na wyspie NeckerNecker Island jadalnia przy basenie

Otoczenie kolacji z basenem i widokiem na ocean to przytulne miejsce na długie rozmowy z kilkoma wielkimi umysłami.

Nocne posiłki na wyspie Necker z basenami wokółTaras na wyspie NeckerPokój Necker Island z balkonem

Na szczycie budynku znajduje się luksusowy apartament, z którego mieszkańcy mogą podziwiać fantastyczną panoramę Morza Karaibskiego, Oceanu Atlantyckiego i pobliskich wysp.

Pokój Necker Island z widokiem na morzeApartament Necker IslandPosiłek na wyspie Necker o zachodzie słońca

„Floating food” to nowy trend w butikowych hotelach dla wszystkich leniwych, którzy chcą zostać w basenie, aby zjeść śniadanie.

Zestawy sushi na morzuBar przy basenie

Ośrodek może zorganizować romantyczną kolację we dwoje na piaszczystej plaży z wiszącymi lampkami, świecami i kominkiem.

Nocne posiłki na wyspie NeckerNimfa Neckera

Neckerman’s Nymph to mini łódź podwodna, którą możesz wypożyczyć i nurkować głęboko w morzu, tak jakbyś jechał samochodem po autostradzie. To kolejny przykład na to, że resort nie zna granic wyobraźni własnej lub gościa.

Okręt podwodny nimfa

Nymph to w zasadzie kabriolet łodzi podwodnych.

Okręt podwodny typu kabriolet

Ale jeśli wolisz regularne sporty, możesz uprawiać kiteboarding i windsurfing wokół lazurowych wód wyspy Neckerman.

Sporty wodne na wyspie NeckerWindsurfing na wyspie NeckerWyspa Neckera

W przeciwieństwie do tropikalnej wyspy w Tajlandii, opanowanej przez tysiące turystów, na wyspie Neckerman można spacerować po jej malowniczych plażach, jakby wszystkie były twoje.

Plaża na wyspie NeckerWyspa Necker w ciemności

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector