Necker Belle  

Virgin Magnate Richard Branson dodał ostatnio luksusowy katamaran do swojej kolekcji wyjątkowych hoteli. Necker Belle specjalizuje się w obserwowaniu wielorybów i każdego roku śledzi tysiące wielorybów, które spotykają się w Silver Bank na Karaibach na dorocznym godach. W tym czasie wieloryby często wypływają na powierzchnię i są łatwo widoczne z pokładu.

Załoga składa się z siedmiu osób, w tym szefa kuchni. W czterech kabinach jest miejsce dla maksymalnie 12 osób, ale możesz spać w luksusowej części wypoczynkowej na górnym pokładzie. Dla żądnych przygód jest trampolina prosto do morza, podczas gdy inni mogą preferować zamknięte obszary do pływania na łodzi. Łódź jest wyposażona w 12-osobową szybką łódź, narty wodne, deskę do wakeboardu i sprzęt do nurkowania dla 4 nurków, dzięki czemu można odkrywać ciepłe wody tropikalnego oceanu. Necker Belle może poszczycić się własną 3-osobową aero łodzią podwodną, ​​która zabierze Cię w stylu Jamesa Bonda na wycieczki podwodne.

Necker Belle KatamaranLuksusowy jacht żaglowy Necker BelleŻaglówka Necker BelleSalon Necker BelleWnętrze Necker BellePrzestrzeń życiowa Necker BelleSypialnia Necker Belle z zasłonąSypialnia Necker BellePokój Necker BellePokój jachtowy Necker BelleLuksusowy pokój na jachcie Necker BelleŁazienka na jachcie Necker BelleFotele kapitańskie Necker BelleKokpit Necker BelleKuchnia firmy Necker BelleDok Necker BelleNa pokładzie Necker BelleNurkowanie Necker BelleSkoki z doku jachtu Necker BelleNecker Belle w nocy z panoramą miasta

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector