Nature Observatorio   Manzanillo

To może być pierwsza konstrukcja, jaką kiedykolwiek zbudowano od góry do dołu. Dwukondygnacyjna sala i taras widokowy jest zawieszona na drzewie za pomocą nylonowych lin, nylonowych pasków. Do jego budowy nie użyto ani jednej śruby ani gwoździa. Woda do łazienki pochodzi z opadów, a energia elektryczna z paneli słonecznych.

Położony na wybrzeżu Kostaryki, głęboko w dżungli, zaledwie 40 minut pieszej wędrówki od drogi, na której można zaparkować samochód. Niedaleko znajdują się również białe piaski lokalnych plaż. Twoja sypialnia znajduje się na najwyższym piętrze wysoko w baldachimie lasu, a poniżej znajduje się taras widokowy, który przybliży Cię do natury jak nigdy dotąd. Zenit drzewa jest dostępny przez właz w suficie sypialni. Stamtąd można wspiąć się wysoko ponad wierzchołki drzew.

Projekt ma zwrócić uwagę na fakt, że żywe drzewa są warte więcej niż tylko ich waga w papierze i materiałach budowlanych – stanowią ekosystem, od którego zależy wiele gatunków. Pokój gościnny czasami służy jako punkt obserwacyjny dla przyrodników. Domek na drzewie zawieszony jest 25 metrów nad ziemią i aby się do niego dostać trzeba się wspiąć lub zostać wciągniętym przez windę.

Domek na drzewie Observatorio ManzanilloObserwatorium przyrody ManzanilloWidok z dołu Observatorio ManzanilloNature Observatorio Manzanillo wspinaczka od dołuObserwatorium Przyrodnicze Wspinaczka ManzanilloRelaksujące Obserwatorium Przyrody ManzanilloPlatforma Obserwatorium Przyrody ManzanilloSchody Obserwatorium Przyrody ManzanilloŁóżko Nature Observatorio ManzanilloDziewczyna na łóżku Nature Observatorio ManzanilloŁazienka Nature Observatorio ManzanilloWidok z Obserwatorium Przyrody ManzanilloPlaża Manzanillo

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector