Nanshan Treehouse   Resort

Firma Hawaiian Treehouse Company produkuje całkiem wyjątkowe domki na drzewie i właśnie zbudowała trzy w chińskim tropikalnym kurorcie Sanya Nanshan. Te domki na drzewie, położone kilometrami dziewiczej linii brzegowej, mają kształt ptasich gniazd i znajdują się wysoko na bardzo starych drzewach tamaryńskich.

Największy z domów może pomieścić do 20 osób na trzech poziomach, a większość z nich jest dostępna przez wiszący most. Oprócz lśniącego tropikalnego morza, domy znajdują się obok buddyjskiego ekologicznego parku rozrywki o powierzchni 5000 akrów, w którym zachowane są tradycyjne pagody i świątynie na wzór XIX-wiecznej kolekcji motyli. Ośrodek znajduje się niedaleko miejsca, w którym budowany jest ogromny posąg „bogini miłosierdzia”, Guanyin. Mamy pewność, że w tradycyjnym akcie międzynarodowego przewagi, pomnik będzie większy niż Statua Wolności.

Chińskie dziewczyny pozuje w Sanya Nanshan TreehouseDomek na drzewie Sanya NanshanDomek na drzewie Sanya Nanshan nocąDomek na drzewie w SanyiFront Big Beach SkyWnętrze domku na drzewie Sanya NanshanPrzestrzeń mieszkalna Sanya Nanshan TreehousePokój w domku na drzewie Sanya NanshanSypialnia w domku na drzewie Sanya NanshanPosąg Guan Yinposąg Guan Yin z góry

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector