Nandini Jungle   Resort & Spa

Architektoniczne podobieństwo do tradycyjnej balijskiej wioski ukrytej w lesie deszczowym w pobliżu wioski Payangan w Ubud na Bali. Tuż po tym, jak myślałeś, że widziałeś najbardziej zapierające dech w piersiach hotele na Bali, Nandini Jungle Resort & Spa ustawia Twoje oczekiwania na wyższy poziom. Czyste piękno basenu wznoszącego się nad gęstą dżunglą jest wystarczająco przekonujące, by można go było napisać w jednej książce, ale to nie tylko wygląd.

34 pokoje – 16 apartamentów i 18 tradycyjnych willi płynnie wtapiają się w lokalne otoczenie, wszystkie zbudowane z wykorzystaniem lokalnego rzemiosła. To udana synteza 5-gwiazdkowego luksusu i otaczającej go dzikości. Otwórz ręcznie rzeźbione krzesiwo swojego pokoju, aby odsłonić kameralne wnętrze, które jest otwarte na dżunglę przez balkon lub taras. Niektóre pokoje obejmują spektakularne wanny na świeżym powietrzu oraz prysznice ze strumieniem deszczowym.

Serwują świeżą żywność w restauracji Wild Ginger, której składniki pochodzą z ekologicznego ogrodu na miejscu. Spróbuj jednego ze świeżo wyciskanych soków owocowych, aby ugasić pragnienie. Energetyzująca kawa z Bali i fantazyjne koktajle dostępne są w barze Pakis. Masonry oferuje dania kuchni zachodniej i indonezyjskiej oraz niezrównane panoramiczne siedzenia, jeśli szukasz restauracji o zachodzie słońca.

Spa Sungai położone jest tuż nad turkusową rzeką. Ciesz się autentycznym balijskim masażem odmładzającym przy uspokajającym tonie wody delikatnie przesuwającej się przez skały.

Aktywności jest tu mnóstwo. Mistrz jogi oferuje prywatne lekcje jogi w jednej z szalas. Istnieje możliwość zorganizowania lekcji gotowania, które poprowadzą Cię do królestwa indonezyjskiej kuchni z lokalnymi ziołami. Drewniana kolejka linowa może przewieźć Cię między willami a basenem. Basen Jungle to atrakcja, w której można rozkoszować się zapierającą dech w piersiach panoramą, a także smacznymi koktajlami oferowanymi przez Jungle Pool Bar.

Nandini Jungle Resort & Spa Bali AerialNandini Jungle Resort & Spa Bali budynek na świeżym powietrzuNandini Jungle Resort & Spa Bali Royal Suite GateNandini Jungle Resort Royal Suite SypialniaNandini Jungle Resort Royal Suite ŁazienkaNandini Jungle Resort Apartament Królewski z balkonemNandini Jungle Resort Panorama willa z sypialniąNandini Jungle Resort Panorama Willa ŁazienkaNandini Jungle Resort Panorama Willa z balkonemNandini Jungle Resort Willa z widokiem na wschód słońca z sypialniąNandini Jungle Resort Willa z widokiem na wschód słońca ŁazienkaNandini Jungle Resort Sunrise View Willa z balkonemDrewniana kolejka linowa Nandini Jungle ResortNandini Jungle Resort Pakis Lounge i dżunglaNandini Jungle Resort Pakis LoungeRestauracja Nandini Jungle Resort Wild GingerNandini Jungle Resort Sungai SpaNandini Jungle Resort Spa nad rzekąNandini Jungle Resort Kolacja przy świecach nad rzekąNandini Jungle Resort Balijskie lekcje gotowaniaNandini Jungle Resort Djiwa Yoga ShalaBasen w mistycznej dżungliNandini Jungle Resort Pływający lunch w basenieNandini Jungle Resort Jungle Pool BarBasen Nandini Jungle ResortBasen w dżungli

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector