Al Badayer   Retreat

Mysk Al Badayer Retreat obejmuje tradycyjne budynki z cegły mułowej i luksusowe namioty rozrzucone na skraju rozległych wydm Emiratów.

Ta malownicza okolica jest ulubieńcem miłośników wydm i obozów. W rezultacie Al Badayer jest jednym z najpopularniejszych obszarów turystycznych w Central Sharjah.

Wokół jest mnóstwo ekscytujących zajęć. Poznaj naturalne cuda pustyni, w tym jej przeszłość, odwiedzając pobliskie Centrum Archeologiczne Mleiha.

Łucznictwo, przejażdżki na wielbłądach, pustynne safari, sandboarding i walenie w wydmy to jedne z najpopularniejszych atrakcji Al Badayer. Zanurz się więc w emirackim stylu życia i odkryj piękno złotych wydm!

Rekolekcje mają centralny meczet z minaretem wzniesionym zgodnie z lokalnymi tradycjami. Na tę pustynną ucieczkę możesz przybyć stylową, zabytkową Toyotą Land Cruise w ciemnozielonym kolorze.

Mysk Al Badayer Rekolekcje Zabytkowa Toyota Land CruiserWejście do rekolekcji Mysk Al BadayerMysk Al Badayer Retreat Tradycyjne budynki z cegły mułowejPoza terenem restauracji Al MadamMysk Al Badayer Retreat Arabian Indoor DesignMysk Al Badayer Retreat Madżlis

Restauracja Al Madam

Mieszcząca się na miejscu restauracja Al Madam oferuje dania kuchni międzynarodowej w wnętrzach inspirowanych Emiratami. Shalimar to herbaciarnia w nowoczesnym wystroju salonu.

Restauracja Mysk Al Badayer Retreat Al Madam

To przyjemne miejsce na relaks przy kojącym zapachu codziennych ceremonii parzenia herbaty.

Prywatna jadalnia Mysk Al Badayer Retreat

Pokój typu Grand Deluxe z łóżkiem typu king-size

Ośrodek oferuje smak luksusowego życia na Bliskim Wschodzie w tradycyjnych pokojach.

Mysk Al Badayer Retreat Pokój typu Grand Deluxe z łóżkiem typu king-sizeMysk Al Badayer Retreat Łazienka

Kryty basen jest wykonany z ładnych mozaik, a jak można się spodziewać po spa na Bliskim Wschodzie, jest tam piękna łaźnia turecka.

Mysk Al Badayer Retreat Spa Kryty basenOgród rekolekcyjny Mysk Al Badayer

Możesz wybierać spośród 21 pokoi i dziesięciu namiotów oazy, w zależności od tego, jak bliski kontakt z Matką Naturą chcesz.

Namioty rekolekcyjne Mysk Al Badayer

Namiot z jedną sypialnią

Apartamenty namiotowe dysponują prywatnymi basenami, szeroko otwartymi od frontu w kierunku spalonych pomarańczowych wydm pustyni.

Mysk Al Badayer Retreat Namiot z jedną sypialnią

Jednak, aby chronić prywatność gości, ze wszystkich pozostałych stron znajduje się naturalne ogrodzenie. Bez względu na to, które zakwaterowanie wybierzesz, każde jest typowo arabskie.

Namiot rekolekcyjny Mysk Al Badayer z prywatnym basenem

Centralna oaza składa się z dużego odkrytego basenu z palmami, otoczonego pięknem pomarańczowych pustynnych wydm.

Odkryty basen Mysk Al Badayer Retreat

Wieża Al Bury

Kolejnym budynkiem, który się wyróżnia, jest Al Bury Tower, przywodzący na myśl arabskie zamki. Ta tradycyjna wieża widokowa pozwala doświadczyć magicznych zachodów słońca i romantycznych kolacji z widokiem na pustynię Emiratów.

Wieża widokowa Mysk Al Badayer Retreat Al Bury

Czy masz ochotę strzelać strzałami do celu obok wydm?

Mysk Al Badayer Retreat Łucznictwo

A może raczej przejażdżka buggy po wydmach po piaszczystych wzgórzach?

Mysk Al Badayer Retreat Dune Buggy Ride

Centrum Archeologiczne Mleiha

Centrum dla zwiedzających w Mleiha w Sharjah jest domem dla grobowca z epoki brązu i prezentuje odwiedzającym dowody na to, że współcześni ludzie żyli na tym obszarze ponad sto tysięcy lat temu. W kompleksie budynków w niedalekiej przyszłości powstanie także obserwatorium astronomiczne.

Wycieczka do Centrum Archeologicznego Mleiha

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector