Mustang Monument   Resort

Mustang Monument Eco Resort, położony na południe od Wells w stanie Nevada, oferuje wszystkim swoim klientom wyjątkowe safari i przygodę. Mustang Monument obejmuje około 2350 kilometrów kwadratowych i szczyci się tym, że jest przyjazny dla środowiska i zrównoważony.

Wszystkie prywatne pokoje, luksusowe tipi i domki w Mustang Monument są gustownie umeblowane i utrzymane w stylu rancza. Oferują wszystkie potrzebne nowoczesne udogodnienia. Jeśli potrzebujesz chwili relaksu, spędź dzień w spa i zafunduj sobie jeden z pakietów oferowanych przez licencjonowany personel relaksacyjno-odmładzający.

To luksusowe ranczo w zachodnim stylu oferuje gościom kilka wyjątkowych przeżyć safari, które pozwalają ponownie połączyć się z majestatyczną przyrodą i światem dzikich koni. Podczas pobytu w Mustang Monument możesz także przeżyć przygodę swojego życia, biorąc udział w wycieczkach konnych na świeżym powietrzu, pieszych wędrówkach i wielu innych atrakcjach. Możesz wejść do siedliska 650 dzikich mustangów, które zostały uratowane ze środowiska naturalnego i wędrować po 900-hektarowym obszarze. Jeśli chcesz więcej aktywności fizycznej, zapisz się na łucznictwo, zjazdy na linie, wspinaczkę skałkową, przygody w terenie Tom-Car i mecze paintballowe.

Tipi Mustang Monument ResortTipi i góry Mustang Monument ResortTipi Mustang Monument Resort nocąZardzewiałe ruiny zabytkowego samochodu w tMustang Monument ResortMustang Monument Resort tipi w nocy z małymi światłami na ziemiRestauracja Mustang Monument ResortJadalnia Mustang Monument Resort w tipiWnętrze tipi Mustang Monument ResortSypialnia tipi w Mustang Monument ResortTaras Mustang Monument ResortRestauracja Mustang Monument ResortPokój Mustang Monument ResortSypialnia w amerykańskim stylu Mustang Monument ResortŁazienka Mustang Monument ResortIndyjski taniec z ogniemWóz Mustang Monument Resort i jazda konnaMustang Monument Resort przejażdżka samochodem terenowymKonie Mustang na wolności

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector