Murtoli   A Figa

Willa A Figa na Korsyce została zbudowana w XVII wieku i została wspaniale utrzymana w tym oryginalnym stylu. Jest to charakterystyczna nieruchomość w portfolio oszałamiających budynków w pięknych krajobrazach wokół wybrzeża Korsyki.

Mieści siedem osób i jest tradycyjnym „wysokim domem” z widokiem na szybkie pasmo górskie. Do dyspozycji Gości jest wyjątkowy basen wykonany z oryginalnego kamienia, z którego można korzystać w długie letnie dni. Będziesz mógł korzystać ze spa na plaży Murtoli, gdzie drewniane chodniki łączą różne gabinety zabiegowe i do hydroterapii.

Tradycyjnych zajęć południowoeuropejskich, takich jak polowanie i wędkarstwo, można doświadczyć konno lub pieszo. Miłośnicy przyrody mogą wybrać się na spacery, a własne gospodarstwo Murtoli zapewnia catering. Istnieją wyrzeźbione ogrody, w których można wykąpać swoje zmysły, oraz plażowe zatoczki i chaty, w których można pływać i odpoczywać.

Murtoli - FigaWilla na KorsyceKorsykańska willa, Murtoli - A FigaStara willa w korsykańskiej naturzeMurtoli Willa Figa i basenBasen na KorsyceKamienny basen w Murtoli - hotel A FigaBasenBudynek skalnyKolacja na tarasie willi A Figa na KorsyceKuchnia willi FigaJadalnia w willi MurtoliMurtoli - pokój FigaMurtoli - Sypialnia Figa z kominkiemSypialnia w willi na KorsyceŁazienka w willi w stylu vintageSauna w Murtoli - willa A FigaWidok z tarasu Murtoli - Willa FigaTaras ze skał na KorsyceMurtoli - Figa pośrodku natury KorsykiNatura Korsyki

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector