Morpheus   Hotel

Morpheus Hotel jest prosto z Matrixa. Zaprojektowana przez Zahę Hadid część kompleksu kasynowego City of Dreams jest jak generowany maszynowo świat snów. Odsłonięta elewacja z siatki egzoszkieletu, szybkie windy panoramiczne powiększające się w górę iw dół, witamy w futurystycznej wizji Makau!

Na szczęście nie będziesz musiał wybierać między niebieską a czerwoną pigułką, raczej dużym wyborem pokoi, apartamentów i jedynej willi z basenem, która jest opcją szczytową.

Rozciągający się na powierzchni 5490 stóp kwadratowych (510 metrów kwadratowych), ten apartament na najwyższym piętrze został zaprojektowany jak wnętrza superjachtów i nie byłby kompletny bez pokazowego centralnego prywatnego basenu z widokiem na Makau.

Makau’s City of Dreams to duży kompleks wypoczynkowy z kasynem, dzielnicą handlową, 20 restauracjami, czterema hotelami i dwoma teatrami.

Hotel Morpheus Miasto Marzeń Makau

Zainspirowana tradycyjną chińską rzeźbą z jadeitu, płynna fasada hotelu Morpheus jest wycięta i ukształtowana tak, jakby była rzeźbą.

Morpheus Hotel Zaha Hadid Architektura

To kolejny inspirujący przykład najnowocześniejszego projektu Zaha Hadid Architect.

Morpheus Hotel odsłonięta elewacja z siatki egzoszkieletu

Futurystyczne kształty pierwszego na świecie wolnostojącego egzoszkieletu o swobodnym kształcie definiują wspólne przestrzenie wewnętrzne hotelu.

Hotel Morpheus Futurystyczny budynekAlain Ducasse i Morfeusz

Hotel Morpheus jest domem dla 772 pokoi gościnnych, apartamentów i willi na niebie. Oprócz sal konferencyjnych, pokoi gier, niesamowitego atrium w holu, restauracji, spa i basenu na dachu.

Restauracja Yi

Jade Dragon to chińska restauracja nagrodzona trzema gwiazdkami Michelin, która wyznacza wysokie standardy gastronomii Makau.

Restauracja Nefrytowy SmokApartament hotelu Morpheus

Za projektowanie najnowocześniejszych pokoi i apartamentów odpowiada Remedios Studio z Hong Kongu.

Apartament Morpheus Hotel SypialniaŁazienka hotelu Morpheus

Uzdrowisko Morfeusza

Uzdrowisko MorfeuszaBasen spa MorfeuszSauna Spa MorfeuszTerapia Masażem Spa Morpheus

Odkryty basen na dachu pozwala pływać pod rozgwieżdżonym niebem – jeśli pozwala na to zanieczyszczenie światłem Makau.

Basen hotelu Morfeusz

Miasto dzieci

Miasto dzieci

Dom Tańczącej Wody

Możliwości rozrywki są ogromne. Gdy znudzi Ci się gra w ruletkę w kasynie lub skończą Ci się pieniądze, istnieje kilka kulturowo bardziej intrygujących alternatyw. Na przykład House Of The Dancing Water mieści się w specjalnie wybudowanym teatrze, w którym odbywają się spektakularne przedstawienia, których pozazdrościłby nawet Cirque du Soleil.

Dom Tańczącej Wody

Najnowocześniejszy basen na scenie głównej zawiera rekordową ilość 3,7 miliona galonów wody, dzięki czemu można stworzyć epickie widowisko.

Dom tańczącego pokazu wodnego

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector