Morerava   Cottages

Ekologiczne domki na tajemniczej Wyspie Wielkanocnej, znanej również jako Rapa Nui, to doskonały sposób na zwiedzenie tej małej wyspy, zwanej także „pępkiem świata”. Specjalne domki są montowane poza terenem budowy i starannie umieszczane w krajobrazie, aby nie zakłócać delikatnego ekosystemu.

Szczególną uwagę zwrócono na światło słoneczne i wentylację krzyżową, aby osiągnąć komfort bez użycia ostrych narzędzi mechanicznych, a woda jest zbierana z opadów i podgrzewana przez panele słoneczne. Domki są z wyżywieniem we własnym zakresie, a główna miejscowość turystyczna na wyspie znajduje się w odległości krótkiej przejażdżki od hotelu z dobrym wyborem restauracji i atrakcji.

Będąc tam, musisz odwiedzić słynne głowy Wyspy Wielkanocnej lub „Maoi”, które podobno reprezentują przodków mieszkańców Polinezji i były kiedyś wielkimi symbolami statusu. Poświęć trochę czasu na poznanie fascynującej historii tej wyspy.

Domki MoreravaCabañas MoreravaMorerava Cottages drewniane bungalowyBungalow Morerava CottagesDomki Morerava nocąDomki Morerava Cottages z tarasami z hamakamiDziewczyna w hamaku w Morerava Cottages na Wyspie WielkanocnejWnętrze domków MoreravaKorytarz domków MoreravaDziewczyna spacerująca po domkach MoreravaPokój dzienny Morerava CottagesWnętrze hotelu Morerava CottagesPokój Morerava CottagesSypialnia domków MoreravaWnętrze domków drewnianych MoreravaPokój Morerava Cottages z tarasem i hamakiem

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector