Monaci delle   Terre Nere

Piękne wiejskie Relais Monaci Delle Terre Nere można znaleźć u podnóża wciąż aktywnego wulkanu Etna.

Ten butikowy hotel został certyfikowany zarówno jako bio, jak i eko. Jego ekologiczne gospodarstwo rozciąga się na 16 hektarach, pobłogosławione gajami oliwnymi, drzewami cytrusowymi i winnicami.

Jak można się domyślić, w hotelowej restauracji serwowane będą smaczne dania przyrządzane wyłącznie ze składników uprawianych w gospodarstwie.

Oprócz doskonałego jedzenia można podziwiać panoramę z tarasu Morza Śródziemnego.

Monaci Delle Terre Nere zastrzegła sobie swoją historyczną tożsamość. Połączenie tradycyjnej sycylijskiej architektury i sztuki nowoczesnej sprawia, że ​​trudno przegapić to miejsce, jeśli planujesz wakacje w okolicach Etny.

Posiadłość jest tak duża, że ​​otrzymasz mapę, aby się nie zgubić.

Monaci delle Terre Nere rustykalne wiejskie Relais

Pokoje są jednak ograniczone do niewielkiej liczby 15 – więcej miejsca na prywatność i Ciebie.

Budynek Monaci delle Terre Nere i ogród w nocyRustykalny salon Monaci delle Terre NereMonaci delle Terre Nere stary sprzęt winiarskiRestauracja Monaci delle Terre Nere w winnicyRestauracja Monaci delle Terre NereTaras restauracji Monaci delle Terre NerePokój Monaci delle Terre Nere z kominkiem

Istnieje siedem różnych stylów pokoi i nie ma w nich telewizora ani telefonu.

W pokoju wanna Monaci delle Terre Nere

Są wyposażone w piękne detale, takie jak drewniane belki, kominki, rustykalne ściany, tarasy, balkony i nowoczesne obrazy na ścianach.

Pokój Monaci delle Terre NerePokój Monaci delle Terre Nere z balkonemMonaci delle Terre Nere z drzwiami do naturyLewitujące łóżko Monaci delle Terre NerePokój Monaci delle Terre Nere z kamiennymi ścianamiMonaci delle Terre Nere kamienny apartament z kominkiemSypialnia z kamienną ścianą Monaci delle Terre NereŁazienka z kamienną ścianą Monaci delle Terre NereObraz sztuki współczesnej Monaci delle Terre Nere na ścianie w pokojuBudynek Monaci delle Terre Nere i basenBasen Monaci delle Terre NerePodnóża Etny

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector