ModernHaus   SoHo

Kultowa dzielnica SoHo to miejsce, w którym lofty artystów, galerie sztuki, sklepy znanych projektantów i doskonałe przykłady żeliwnej architektury są wszędzie za rogiem. Nazwa pochodzi od prostego faktu, że okolica to „South of Houston Street”. ModernHaus SoHo – dawniej James Hotel – honoruje bogatą przeszłość dzielnicy, prezentując liczne dzieła sztuki na swoich terenach.

W ofercie znajduje się duży wybór pokoi i apartamentów, a koronę zdobywa Gallery Penthouse. Mają 1315 stóp kwadratowych (122 metrów kwadratowych) i pasują do 12-osobowego stołu jadalnego, dzięki czemu możesz zaprosić wszystkich znajomych na kolację, aby cieszyć się majestatycznymi widokami Manhattanu. Aha, w łazience też wolnostojąca wanna z widokiem na miasto!

Pełna dzieł sztuki restauracja na drugim piętrze, która nocą zamienia się w kameralny salon, nosi nazwę Jumpin Jacks. Bar przy basenie na dachu nosi imię Jimmy’ego. Jest na 18. piętrze, a widoki są takie, jak się spodziewano. Ciesz się panoramiczną scenerią rzeki Hudson i budzącą podziw panoramą Nowego Jorku z kultowymi budynkami, takimi jak One World Trade Center lub 56 Leonard Street, znaną również jako Jenga Tower. Jack i Jimmy są tam, aby ci służyć, ale jest coś więcej. Jeśli szukasz kulinarnych wrażeń, nagrodzony gwiazdką Michelin szef kuchni, George Mendes, serwuje kreatywne dania sezonowe i lokalne w wysuwanej szklanej pergoli.

Zupełnie nowy hotel ModernHaus SoHo to popularne miejsce zarówno dla mieszkańców, jak i gości, gdzie można coś przekąsić, kolację przygotowaną przez szefa kuchni nagrodzonego gwiazdką Michelin lub koktajl z panoramicznym widokiem na Nowy Jork.

Lobby hotelu ModernHaus SoHoRestauracja Veranda z nagrodzonym gwiazdką Michelin szefem kuchni, George’em MendesemModernHaus SoHo Hotel WerandaModernHaus SoHo Hotelowa Weranda W NocyApartament HorizonNowoczesny apartament typu Haus SoHo Hotel HorizonNowoczesny pokój gościnny z królowąNowoczesny pokój gościnny z królowąStudio Skyline KingStudio Skyline KingGaleria PenthouseModernHaus SoHo Hotel Gallery Penthouse - jadalnia i salonGaleria Penthouse - SalonGaleria Penthouse - SypialniaBar na dachu Jimmy’egoBar na dachu Jimmy'egoKominek ModernHaus SoHo Hotel Jimmy BarBar przy basenie na dachu hotelu ModernHaus SoHoLeżaki na dachu hotelu ModernHaus SoHoModernHaus SoHo Hotel Panorama na dachu na wieży Jenga na Manhattanie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector