Moab   Under Canvas

Moab Under Canvas cieszy się malowniczym położeniem, w niewielkiej odległości od Parku Narodowego Arches i Parku Narodowego Canyonlands. Tutaj możesz spodziewać się pustynnych widoków, spektakularnych kanionów i surowych krajobrazów, które trzeba zobaczyć, aby uwierzyć. Rozbijane są tu namioty, które zapewniają równowagę między nowoczesnym luksusem a klasycznym pustynnym „przetrwaniem”, które nadają temu zakwaterowaniu przewagę.

„Glamping” lub glamour camping oferuje duże namioty Safari w stylu kabin, z dużymi łóżkami typu king-size lub queen-size, luksusowymi łazienkami z ceramicznymi umywalkami, spłukiwanymi toaletami, produktami spa i pełną pościelą. Możesz zrelaksować się na krzesłach safari i cieszyć się naturalnością cichej pustynnej nocy z latarnią. Niektóre namioty mają nawet piec opalany drewnem i prywatne patio. Dzięki dogodnej lokalizacji na pustyni, jest to idealne wakacje dla podróżujących, w których można podziwiać jedne z najlepszych krajobrazów, jakie Utah ma do zaoferowania.

Moab Under Canvas namioty na pustyni MoabMoab pod płóciennymi namiotamiTipi na zewnątrzZnak drogowy Moab pod płótnemNamiot z górami La Sal w tleMoab Pod Płóciennymi namiotami w nocyLuksusowy namiotLuksusowe wnętrze namiotuNamiot safariPłaskowyż namiotowy i skalnyNamiot i tarasApartament na zewnątrzWnętrze apartamentuNamiot w nocy z gwiaździstym niebemNamioty Moabu i góry skalistePark Narodowy Arches

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector