Miura   Hotel

Brawo! Teraz wreszcie możemy połączyć golfa ze sztuką współczesną. Ten hotel może wyglądać jak gigantyczna trumna na palach, ale w środku znajdziesz rozkwit najlepszego projektu, który zachwyci twoje oczy. Prace artystów takich jak Andy Warhol, Damien Hirst i Anish Kapoor wiszą w prywatnej galerii, a w Twoim pokoju znajduje się system nagłośnienia Bang and Olufson – buja.

A więc po rozłożeniu się w swoim pokoju i rozejrzeniu po galerii nadszedł czas na partię golfa na 18-dołkowym polu Geladna. Zaprojektowany przez legendarnego golfistę, MA Jiméneza, jest gospodarzem turniejów organizowanych przez PGA i jest uważany za jeden z najlepszych pól w Europie. Drugie 72-parowe 18-dołkowe pole z dużymi jeziorami stanowi wyzwanie dla Twojej gry. Jest też profesjonalny trener, który zdekonstruuje Twój zamach.

Po dniu spędzonym na kursie czas na spa pełne jacuzzi i wanien z hydromasażem lub prywatne spa z butelką bezpłatnego szampana. Na kolację będziesz mógł wybierać spośród wielu kulinarnych przysmaków przyrządzanych z lokalnych składników.

Projekt zewnętrzny hotelu MiuraSzkic hotelu MiuraHotel Miura na łonie naturyHotel Miura zimą z pomnikiem sztuki współczesnejPole golfowe hotelu MiuraWnętrze hotelu Miura z betonowymi schodami i kolorowymi meblamiWnętrze hotelu MiuraTaras hotelu MiuraRestauracja Hotelu MiuraBar w hotelu MiuraPokój w hotelu MiuraŁóżko hotelowe MiuraSalon hotelu Miura z widokiem na przyrodęApartament hotelu MiuraMiura Hotel biały projekt wejścia spaSauny SPA Hotelu MiuraUzdrowisko w hotelu MiuraBasen w hotelu MiuraSauna Hotelu Miura z zewnątrzSauna Hotelu MiuraŚnieżna powierzchowność hotelu Miura

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector