Miramonti   Boutique Hotel

Klasyczny film o Bondzie, Szpieg, który mnie kochał, został nakręcony w tym dramatycznym miejscu pośród skalistych Dolomitów. Hotel butikowy Miramonti ma ściany ze szkła, na których widać zamiecione śniegiem górskie widoki, a daleko w dole widać miasto Merano.

Hotel znajduje się w pobliżu zabytkowych budynków, teatru, a zimą prywatny autobus dla narciarzy zabierze Cię na 40 kilometrów tras zjazdowych, wijący się tor saneczkowy i kilometry wiejskich terenów, które są gotowe na wyprawy na rakietach śnieżnych. Ciesz się ciepłymi widokami z prywatnego balkonu swojego pokoju, jeśli możesz wyjść z luksusowego materaca z pianki z pamięcią kształtu. A kto potrzebuje masażystki, kiedy masz silne wodniste palce po deszczu? W spa znajduje się kryty basen i cztery rodzaje saun. Następnie możesz wyparować się świeżym i lepkim jak truskawka w jacuzzi na świeżym powietrzu.

Restauracja serwuje lokalne przysmaki, w tym przepyszny rytuał na bazie sera obejmujący stek i raclette. Lista win jest tak obszerna, że ​​będziesz musiał uczestniczyć w cotygodniowej degustacji, aby spróbować wszystkiego. Następnego dnia jajka na śniadanie są przygotowywane na zamówienie.

Miramonti Boutique Hotel na zewnątrzZnak drogowy Miramonti Boutique HotelBar w hotelu Miramonti BoutiqueRestauracja PanoramaPanorama restauracji w nocyZachód słońca w restauracji PanoramaWidoki hotelu butikowego MiramontiPrzeszklony pokój hotelu Miramonti BoutiqueMiramonti Boutique Hotel przeszklony pokój z panoramicznym widokiemLoft hotelu butikowego MiramontiMiramonti Boutique Hotel balkon pokojuWidoki pokoju w Miramonti Boutique HotelBasen hotelu butikowego MiramontiSpa Miramonti Boutique HotelSauna Miramonti Boutique HotelTaras słoneczny Miramonti Boutique Hotel i prysznic na zewnątrzTaras widokowyTaras hotelu butikowego MiramontiWyżywienie z widokiem na góry

Roger Moore z Barbarą Bach w filmie Szpieg, który mnie kochał James Bond

Roger Moore z Barbarą Bach w filmie Szpieg, który mnie kochał James BondMiramonti Boutique Hotel kryty/odkryty basenMiramonti Boutique Hotel odkryty basen

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector