Mira Mira  

Położony na 22 akrach bujnego buszu hotel Mira Mira pozwala gościom doświadczyć piękna regionu Gippsland w fantastycznym odosobnieniu. Położony zaledwie 90 minut drogi od Melbourne, ten pensjonat typu bed and breakfast oferuje coś zarówno odważnego, jak i innego.

Mira Mira ma do wyboru trzy oddzielne kwatery, wykorzystujące naturalny krajobraz i innowacyjny projekt, który pozwala stać się częścią fantazji. Przechodząc przez usta Magog i schodząc po schodach do Cave House, czujesz się, jakbyś wchodził na strony książki z bajkami. Pokój gościnny z dwiema sypialniami został wyrzeźbiony z wiejskiego krajobrazu i wykorzystuje kolorowe światła i wodę, aby podkreślić naturalny kamień. Cave House pozostaje chłodny latem i ciepły zimą, zapewniając wspaniałe widoki na pasmo z okien obrazowych ustawionych na zboczu wzgórza.

Cave House naprawdę sprawia wrażenie, jakbyś mieszkał pod ziemią, zapewniając najlepszy weekendowy wypad. W dzielnicach tuż za Mira Mira jest wiele wycieczek dla bardziej żądnych przygód podróżników. Możesz doświadczyć buszu z pierwszej ręki podczas spacerów na łonie natury, wycieczek z napędem na 4 koła, wędkowania i jazdy na nartach. Bez względu na to, co jest na Twojej trasie, Cave House jest idealnym miejscem na relaks i romans z odrobiną kapryśności.

Zewnętrzna strona domu fantazji TanglewoodSalon TanglewoodSchody do jaskini Mira MiraSalon w jaskini Mira MiraKuchnia w jaskini Mira MiraPokój w jaskini Mira MiraGłówna sypialnia w jaskini Mira MiraSchody z TanglewooduKuchnia TanglewoodŁóżko TanglewoodŁazienka TanglewoodJapońskie odosobnienie ZenJapońska sypialnia Zen RetreatJapoński salon Zen RetreatJapońska łazienka Zen RetreatJapoński taras Zen RetreatJapoński taras Zen Retreat nad jeziorem

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector