Mecavnik  

Ten hotel został zbudowany przez Serba Tima Burtona, Emira Kusturicę, na podstawie jego filmu Life is Miracle. Wszystko jest zbudowane z drewna łączącego tradycyjne z nowoczesnymi stylami. Słynny reżyser nadal mieszka tam wraz z rodziną w dużym budynku głównym.

Projekt miał na celu odtworzenie tradycyjnej serbskiej wioski, z tym wyjątkiem, że wszystkie ulice noszą imiona znanych reżyserów. Możesz więc mieć dziwaczne doświadczenie mijania starej kobiety zbierającej drewno w tradycyjny sposób na George Lucas Street. Możesz zatrzymać się w jednym z pokoi i skorzystać z siłowni i krytego basenu lub wybrać jedną z tradycyjnych chat, które zostały przebudowane ze wszystkimi nowoczesnymi elementami. Podtrzymując fascynacje właściciela, w piwnicy dużego domu znajduje się kino, aw hotelu coroczny festiwal filmowy. Jest też galeria prezentująca prace niektórych absurdalnie utalentowanych serbskich artystów.

Stara wieś Mecavnik jest atrakcyjna, a tereny wiejskie głębokie. W pobliżu znajduje się Park Narodowy Tara, w którym można wybrać się na wycieczkę, aby zobaczyć niesamowite wzgórza i jeziora Europy Wschodniej.

Skansen Mokra GóraMecavnikKościół MecavnikaMotyw z filmu Mecavnik Kusturicahotelu MecavnikPokój apartamentowy MecavnikPokój hotelowy Mecavnik z widokiem na wioskęPokój hotelowy MecavnikPokój Mecavnika

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector