ME London  

Spójrz na mnie! Nie, nie ja… Mówię o eleganckim, nowym, kosmopolitycznym hotelu Melia ME w Londynie. Znajduje się on zaledwie 2 minuty spacerem od Tamizy, Covent Garden, Somerset House i Soho. Miejsce, w którym stoi elegancki i nowoczesny ME London, znajduje się na rogu Aldwych Street i The Strand i pierwotnie było siedzibą popularnego Gaiety Theatre, który został zniszczony przez bomby podczas II wojny światowej i został zburzony i przekształcony w biurowiec z lat 60. Nowy hotel sąsiaduje z niedawno odnowionym Marconi House, dawną siedzibą BBC, gdzie w 1922 roku nadano pierwszą audycję radiową.

Bar na dachu hotelu ME London oferuje menu tapas, w którym goście mogą zjeść posiłek i podziwiać 360 widoków na London Eye i Tower Bridge, a także inne popularne miejsca w tym królewskim mieście. Nine Story Atrium w kształcie katedry, znajdujące się na pierwszym piętrze, to przestrzeń, w której goście mogą wypić bezpłatnego powitalnego drinka. Podróżni mogą również wybrać posiłek w dwóch nowojorskich restauracjach, Cucina Asellina i STK London.

Hotel znajduje się 5 minut spacerem od jasnych świateł dzielnicy West End. Trafalgar Square znajduje się 10 minut spacerem od hotelu, a najbliższa stacja metra oddalona jest o 5 minut spacerem.

Budynek hotelu ME w LondynieRecepcja hotelu ME w LondynieZameldowanie w hotelu ME w LondynieSalon MarconiegoSalon MarconiegoRestauracja Cucina AsellinaRestauracja Cucina AsellinaRestauracja STK w LondynieRestauracja STK w LondynieWindy hotelowe ME LondonCzarny korytarz hotelu w LondyniePokój VibeME Londyn hotel Vibe RoomPokój energetycznyPokój energetyczny hotelu ME LondonApartament PasyjnyApartament pasja hotelu ME LondonApartament osobowościApartament osobowości hotelu ME LondonApartament MNIEME Londyn hotelowy apartament MESalon w apartamencie hotelowym ME London z panoramą LondynuRadiowy bar na dachuRadiowy bar na dachuRadio Rooftop Bar na tarasieRadio Taras na dachu w nocy z panoramą LondynuLondon ME Radio Taras na dachuRadio Strefa relaksu na tarasie na dachu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector