Masseria   Torre Coccaro

Po przybyciu do Masseria Torre Coccaro zobaczysz starożytne gaje oliwne, w których tłoczona jest koneserska oliwa z oliwek, falujący brzeg Adriatyku, na którym zacumowany jest prywatny jacht, oraz odrestaurowany dom wiejski, w którym się zatrzymasz. Dom wiejski ma setki lat i jest bardziej fortecą niż domem. W czasach ataków piratów i najazdów osmańskich ludzie fortyfikowali swoje domy, aby się bronić. Obecnie jest to butikowy hotel z zabytkowymi meblami, pozłacanymi lustrami i pościelą z delikatnej lnu.

Jest spa Aveda i łaźnie tureckie; siłownia z odkrytym basenem. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od 27-parowego pola golfowego i dołączonego klubu. Plaża jest doskonale utrzymana z drewnianymi chodnikami i parasolami z liści palmowych. Goście mogą uprawiać sporty wodne i wybrać się na przejażdżkę prywatnym jachtem, aby odwiedzić jaskinie morskie Polignano a Mare i lokalne zabytkowe porty morskie. Jacht znajdzie również idealne miejsca do nurkowania i snorkelingu w czystych wodach.

Wejście do budynku Masseria Torre CoccaroBudynek Masseria Torre Coccaro w nocyMasseria Torre Coccaro nocąMasseria Torre CoccaroZdjęcie panoramiczne hotelu Masseria Torre CoccaroPanoramiczne zdjęcie restauracji w hotelu Masseria Torre CoccaroWerandaBar hotelowy Masseria Torre CoccaroRestauracja jaskiniowaBilard w jaskini hotelu Masseria Torre CoccaroPokój Masseria Torre CoccaroPokój hotelowy Masseria Torre CoccaroPokój w jaskini w hotelu Masseria Torre CoccaroZabytkowe mebleŁazienka w jaskiniMasseria Torre Coccaro prywatny taras z basenemŁadny ogród z kamiennym basenemOgród hotelowy Masseria Torre Coccaro z basenemJacuzzi w jaskiniBasen w jaskiniSauna jaskiniowaBasen Masseria Torre CoccaroBasen hotelowy Masseria Torre CoccaroMeble plażowe Masseria Torre CoccaroRomantyczna para na plaży w FasanoPlaża FasanoPiękna dziewczyna topless podczas masażu na plażyTor golfowy hotelu Masseria Torre Coccaro

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector