Masseria   Cervarolo

Mieszczący się w kilku XVI-wiecznych budynkach gospodarczych, wzniesionych na wzgórzu z widokiem na żyzną równinę, hotel przez wieki był czynnym gospodarstwem rolnym. Możesz zatrzymać się w osobliwych domach „trulli”, które były ulubionymi miejscami zamieszkania robotników rolnych. Są to stożkowate chaty z suchego kamienia z dachami krytymi strzechą, które można łatwo wznosić i rozbierać – idealne ekologiczne domy typu „zrób to sam”.

Twój dom Trullo jest wyposażony w nowoczesne udogodnienia, ale zachowuje pierwotną domową atmosferę zwartych społeczności rolniczych, w których kiedyś mieszkali. Wszystkie pokoje są wyjątkowe, ponieważ wystrój został dostosowany do starożytnej architektury. Pięknie odrestaurowany kościół z 1798 roku posiada barokowy ołtarz i bogate freski. Hotel znajduje się blisko wybrzeża Adriatyku i dostępne są ciepłe plaże, a może wolisz spędzić czas przy dużym basenie i zjeść pyszne jedzenie, tak czy inaczej, to odrestaurowane gospodarstwo uśpi duszpasterską atmosferę.

Masseria Cervarolodomy trulloMury Masserii CervaroloSalon Masseria CervaroloPokój Masseria CervaroloPokój hotelowy Masseria CervaroloPokój TrulloTaras na dachu Masseria CervaroloTaras Masseria CervaroloPanorama Masseria CervaroloBasen Masseria CervaroloZewnętrzny basenOgród Masseria Cervarolo

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector