Mashpi   Jungle Lodge

Mashpi Lodge to ultranowoczesny, wyrafinowany eko-domek, który oferuje pełne zanurzenie w lesie mglistym rezerwatu przyrody Mashpi w Ekwadorze. Elegancki design i minimalistyczny wystrój wtapiają się w naturalny blask tuż za Twoimi drzwiami. Każdy pokój oferuje widok na północ, a okna sięgające od podłogi do sufitu tworzą poczucie otwartości. Niezależnie od tego, czy przebywasz w zaciszu własnego pokoju, jesz posiłek na odkrytym tarasie, czy też kąpiesz się w jacuzzi, na pewno będziesz cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami.

Położona na wysokości ponad 3000 stóp nad poziomem morza, schronisko jest idealną bazą wypadową do zwiedzania rezerwatu przyrody. Dobrze utrzymane szlaki turystyczne, wieża widokowa, nocne wycieczki i podniebne rowery oferują wyjątkową perspektywę na różnorodną i egzotyczną przyrodę. Po długim dniu zwiedzania możesz również zażyć orzeźwiającej kąpieli w jednym z kilku pobliskich małych wodospadów, kaskad lub basenów. Doświadczeni przewodnicy i Life Centre zapewniają również praktyczną naukę.

Podczas pobytu będziesz także delektować się wykwintnymi posiłkami dla smakoszy przygotowanymi z lokalnych ziół i przypraw znalezionych w lesie deszczowym. Każdy posiłek jest przygotowywany ze świeżych, lokalnych składników, które różnią się w zależności od pory roku.

Mashpi Jungle LodgeŚcieżka Mashpi Jungle LodgeFasada budynku Mashpi Jungle LodgeSalon Mashpi Jungle LodgeSalon Mashpi Jungle LodgePokój Mashpi Jungle Lodge z widokiem na przyrodęPokój dwuosobowy Mashpi Jungle Lodge WayraApartament Mashpi Jungle LodgeŁazienka Mashpi Jungle LodgeWidok z wanny na dżunglęTaras Mashpi Jungle LodgeMashpi Lodge widok na dżunglę z tarasu

Sky Life Center w dżungli

Turyści z Mashpi Lodge jedzą śniadanie w Sky Life Center

26-metrowa wieża widokowa

26-metrowa wieża widokowaSchody wieży obserwacyjnej dżungliChodniki w dżungli

Niebiański rower

Podniebny rower w dżungliWidoki z podniebnego roweru

Wodospad San Vincente

Wodospad San VincenteTrekking po dżungliPtak Choco TrogonAracari o bladej żuchwieTayra

Mashpi Lodge Ecuador (bez lektora) z Mashpi Lodge na Vimeo.

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector