Martin’s Patershof   Hotel

Jest to hotel w zabytkowym kościele położonym w sercu sztuki północnej Europy, Mechelen, gdzie znajduje się mnóstwo niesamowitych budynków, obrazów i rzeźb. Wiele powstało w XVI-wiecznym renesansie.

Więc kiedy skończysz wyciągać szyję i wydawać imponujące dźwięki w górskich katedrach, dlaczego nie wrócić do hotelu? Twój pokój znajduje się w zakrystii z kamiennym dachem i witrażami lub komnacie mnicha. Oczywiście nie będziesz żył jak mnich, ponieważ wszystkie udogodnienia są dla ciebie dostępne, a wiem z dobrej strony, że łóżka są tutaj szczególnie dobre.

Co powiesz na siedzenie w prywatnym jacuzzi i obserwowanie bąbelków odbijających tęczę, która świeci przez witraże? Śniadanie serwowane jest w tradycyjnym budynku kościoła i specjalizuje się w religijnej ekstazie na grzance… raczej nie.

hotel kościelnyWnętrze hotelu Martin's PatershofLobby hotelu Martin's PatershofStare krzesła hotelowe Martin's PatershofWnętrze hotelu kościelnegoBiałe ściany hotelu Martin's PatershofFilary hotelu Martin's PatershofPokój hotelowy Martin's PatershofPokój kościelny hotelu Martin's PatershofPokój w hotelu kościelnymLuksusowy pokój w hotelu Martin's PatershofSypialnia hotelu Martin's PatershofWitraż w kościelnym hoteluplac MechelenMechelen, Belgia

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector