Titanic Mardan   Palace

Podobnie jak piramidy faraonów i wiszące ogrody Nabuchodonozora, bogacze od dawna starali się zbudować coś ostatecznego. Mardan Palace jest uważany za jeden z najdroższych kurortów na świecie, którego stworzenie kosztowało 1,4 miliarda dolarów.

Istnieje 546 pokoi podzielonych na trzy skrzydła: Dolmabahce, Europejski i Anatolijski, a każdy z nich ma niepowtarzalny wystrój. Przypominający katedrę hol lśni złotym sufitem, a nad schodami wiszą kryształowe żyrandole Swarovskiego, eleganckie jak suknia anioła. Luksusowe pokoje mają ogromne łazienki, kabiny prysznicowe, a niektóre mają nawet prywatną łaźnię turecką. Produkty są autorstwa Hermesa, który wydaje się, że przestał dostarczać wiadomości Bogom i teraz robi naprawdę drogie szampony.

Basen obejmuje pięć akrów i zawiera zatopione akwarium z 2400 rybami w środku, biegnie przez hotel i łączy się z torem wodnym, który pozwala okrążyć hotel gondolą. Jest 10 restauracji i 11 barów. Lara Beach jest natychmiast dostępna, podobnie jak ogromna liczba zajęć, od jazdy na nartach wodnych po siatkówkę.

Pałac MardanaFasada Pałacu MardanaLobby Pałacu MardanaWspaniałe schodyRestauracja Bosforrestauracja BesiktasRestauracja AkwamarynPara w akwamarynowej restauracjiŻyrandolSala balowa Mardan PalaceKobieta w eleganckiej białej sukni ślubnej grająca na zielonym pianinieBar w dżungliBar Mardan PalaceKręgle Mardan PalaceŁaźnia turecka Mardan PalaceSalon apartamentów królewskichFontanny Pałacu Mardan

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector