Marataba   Safari Lodge

Odwiedzający z całego świata od wieków wędrowali do Afryki, aby przeżyć prawdziwe safari i obserwować niesamowitą przyrodę kontynentu w jej naturalnym środowisku. Park Narodowy Marakele jest jednym z najpopularniejszych ze względu na niesamowitą scenerię, różnorodną przyrodę, bliskość Johannesburga i brak malarii.

Podczas gdy pierwsi odwiedzający musieli się „zmęczyć”, goście Marataba Safari Lodge doświadczają splendoru prywatnego rezerwatu w zaciszu pięciogwiazdkowych kwater.

Położony zaledwie cztery godziny drogi od stolicy Marataba Safari Lodge sprawia wrażenie dalekiego od współczesnego świata. Położony u podstawy pasma górskiego Waterberg, domek wtapia się w naturalne środowisko jako piękne przedłużenie krajobrazu z zapierającymi dech w piersiach widokami.

Otwarty układ domku zaprasza do podziwiania widoków i dźwięków Twojego pięknego otoczenia. Domek składa się z 15 apartamentów zbudowanych z płótna i kamienia, każdy z własnym tarasem, z którego można podziwiać rozległe równiny i meandrującą rzekę. Wystrój wnętrz każdego z apartamentów przywodzi na myśl najbardziej ekskluzywne kurorty, łącząc naturalne elementy ze współczesnym designem.

Kiedy zdecydujesz się zarezerwować zakwaterowanie, Twoja cena obejmuje obszerną listę wliczeń. Oprócz zakwaterowania, stawki obejmują wszystkie posiłki, codzienne sprzątanie, napoje zwykłe i dla dorosłych, dwie przejażdżki dziennie z certyfikowanym strażnikiem oraz inne zajęcia safari, takie jak spacery po buszu, wędrówki i safari wodne.

Marataba Safari Lodge oferuje gościom rzadką okazję do spotkania z lokalną florą i fauną Parku Narodowego Marakele, zaledwie kilka kroków od ich drzwi wejściowych.

W językach Tswana i Bantu, którymi posługuje się ponad sześć milionów ludzi w Afryce Południowej, Marataba oznacza „schronienie” lub „rezerwat przyrody”.

Budynek Marataba Safari Lodge

Marataba znajduje się u podnóża masywu Waterberg: pięknego pasma górskiego, w którym odkryto starożytne ślady zamieszkiwania przez ludzi.

Most wejściowy Marataba Safari Lodge

Ten kamienny i szklany domek to architektoniczne arcydzieło, które doskonale łączy atmosferę starożytnej Afryki z dzisiejszym nowoczesnym wystrojem i komfortem.

Salon Marataba Safari Lodge

Piękny domek powstał bez szkody dla środowiska, ponieważ założyciel African Parks wierzy w zrównoważoną turystykę i konserwację przyrody.

Kolacja Marataba Safari Lodge wieczoremJadalnia ogrodowa Marataba Safari Lodge z wieloma małymi lampkami

Możesz zatrzymać się w jednym z piętnastu apartamentów namiotowych, które mają do dyspozycji 23 000 hektarów dzikiej przyrody. Ze względu na małą liczbę odwiedzających można cieszyć się pięknym krajobrazem i spokojem.

Taras Marataba Safari Lodge

Namioty są zbudowane z cegły, ale mają płócienny dach, dzięki czemu nie przegapisz odgłosów krzewów wokół ciebie, zwłaszcza gdy leżysz w łóżku w nocy.

Namioty Marataba Safari Lodge

Projekt 15 apartamentów, zbudowanych z płótna i kamienia, inspirowany jest ruinami Wielkiego Zimbabwe.

Wnętrze namiotu Marataba Safari Lodge

Twój apartament posiada również łazienkę z wanną i prysznicami wewnątrz i na zewnątrz.

Łazienka w namiocie Marataba Safari LodgeBalkon Marataba Safari Lodge

Każdy apartament posiada prywatny taras, z którego można podziwiać widok z wygodnego fotela na rozległą równinę, gdzie rzeka Matlabas spotyka się z ochrową górą Waterberg w tle.

Marataba Safari Lodge widoki z balkonuAntena do namiotu Marataba Safari Lodge

Domek otoczony jest dziewiczą przyrodą Parku Narodowego Marakele.

Kominek ogrodowy Marataba Safari LodgeRomantyczna kolacja na łonie naturyNosorożce z Parku Narodowego MarakeleŻyrafy z Parku Narodowego MarakeleBiegnący nosorożec w Parku Narodowym MarakeleStaw Parku Narodowego Marakele ze słoniem

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector