Mara River   Safari Lodge

Poszukiwacze przygód radujcie się! Położony w Bali Safari and Marine Park, Mara River Safari Lodge to idealne miejsce na ponowne połączenie się z naturą w wyjątkowym kurorcie. Pokoje są urządzone w stonowanych kolorach, wyrazistej bieli i usiane wpływami motywu safari. Dodatkowo każdy pokój posiada balkon/taras z widokiem na swobodnie wędrujące zwierzęta; wykorzystaj to miejsce, aby nakarmić zebry bez wychodzenia z pokoju!

Domek oferuje różnorodne atrakcje dla gości. Od przejażdżek i pokazów na zwierzętach po podróż safari, która prowadzi ludzi przez dżunglę Sumatry do hipopotamów i gepardów w jeziorze Manyara, każdy znajdzie tu mnóstwo ekscytujących możliwości.

Głodny tego całego zwiedzania? Zjedz coś w restauracji Tsavo Lion, gdzie goście są otoczeni szklanymi panelami, tworząc swego rodzaju taras widokowy, z którego można obserwować lwy i górę Agung w oddali. Jest to niesamowite i wyjątkowe miejsce dla podróżników, którzy mogą zjeść autentyczny afrykański posiłek.

Główna restauracja, Uma (tłumaczenie: Paddy-field), oferuje całodzienne posiłki w wiejskim stylu, serwując dania kuchni międzynarodowej i lokalnej, przygotowywane na świeżo z otwartych lad.

Mara River Safari LodgeMara River Safari Lodge dzikie zwierzęta w twoim pokojuRecepcja Mara River Safari Lodge i lobbyRestauracja Mara River Safari Lodge z lwem w tlePokój Mara River Safari Lodge z balkonemSypialnia Mara River Safari Lodge z widokiem na przyrodęBasen Mara River Safari LodgeLudzie Mara River Safari w klatce ciężarówki

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector