Manor Farm   Alton

Ta idylliczna, działająca farma jest gospodarzem wyjątkowego kempingu dzięki uprzejmości Feather Down Farm. Zamieszkaj w luksusowym namiocie mogącym pomieścić do 6 osób. Wiejski wypoczynek bez skąpania w luksusowych elementach, Twój namiot jest wykonany z płótna i przytulnie oświetlony w nocy przez wiszące lampy. Rano budzisz się przy dźwiękach natury w swoim ciepłym podwójnym łóżku i udajesz się do przestronnego salonu, gdzie serwowane jest śniadanie prosto z gospodarstwa.

Odwróć płótno i pozwól, by wieś dała ci poczucie sielskiego spokoju, w przeciwieństwie do rachunków i Johna Humphreysa krzyczącego na polityków. W ciągu dnia możesz zwiedzać farmę i lokalny krajobraz pieszo lub na rowerze, a wracając nocą do domu, znajdziesz rozproszenia współczesnego świata daleko, gdy zwiniesz się przed palnikiem na drewno, aby obserwować, jak drewno powoli się świeci.

Manor Farm AltonManor Farm Alton w nocyWnętrze namiotu Manor Farm AltonKuchnia namiotowa Manor Farm AltonWnętrze namiotu Manor Farm Alton wieczoremCiesz się wieczorem w namiocieDzieci myją naczynia i bawią się piankąŁóżko namiotowe Manor Farm AltonPrysznic Manor Farm AltonSaunaTaras namiotowy Manor Farm AltonKurczaki w klatceJacuzzi nad rzekąDzieci w jacuzziDziecko siedzi na koniuDzieci na traktorzeChłopiec siedzi na drzewieKarmienie owiecKrowyŻycie na farmie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector