Manoir   de Lébioles

Ta rezydencja z wyższych sfer została ukończona w 1910 roku i przez większą część ubiegłego stulecia była domem rodziny Dresse, która wykorzystywała ją do organizowania eleganckich imprez, w tym przedstawień belgijskiego teatru narodowego, polowań, koncertów i balów. W 1999 roku został sprzedany deweloperom, którzy chcieli narzucić nowy, zaawansowany projekt hotelowy na stary budynek. Nie udało im się, ale ich nieudane próby zostały naprawione przez nowych właścicieli, a następnie budynek został ponownie otwarty.

Znajdujące się w belgijskim mieście Spa stare, bogate w minerały źródła płyną tu jak duch mieszkańców miasta – krzepkich kobiet i mężczyzn, którzy będą się uśmiechać, gdy będziesz odkrywać tę „perłę Ardenów”. Pokoje są indywidualnie zaprojektowane, niektóre mają otwarty kominek, a inne pokój kąpielowy w wieży lub widok na bajkowy ogród. Restaurację prowadzi Olivier Tucki – uznany szef kuchni, który stworzył wysokiej jakości i kreatywne menu.

Fasada Manoir de LébiolesOgród Manoir de LébiolesSalon Manoir de LébiolesAntyczne meble Manoir de LébiolesRestauracja Manoir de LébiolesEkskluzywne jedzenieKomora Manoir de LébiolesPokój Manoir de LébiolesApartament Manoir de LébiolesSauna Manoir de LébiolesBasen Manoir de Lébioles

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector