Manakau   PurePod

Czy nienawidzisz ludzi? Słusznie. Ludzie są głośni i irytujący. W rzeczywistości ludzie są przeciwieństwem tego, czego potrzebujesz na wakacjach. To w zasadzie założenie Manakau PurePod.

PurePod znajduje się w paśmie górskim Seaward Kaikōura, około 2,5 godziny na północ od Christchurch w Nowej Zelandii. Powiedzieć, że jest pośrodku niczego, to mało powiedziane. Wejdź na najwyższe wzgórze w okolicy, a nadal nie zobaczysz budynku w zasięgu wzroku. A to oznacza brak ludzi, brak hałasu, brak ruchu i uciążliwości. Plus brak sygnału telefonicznego, więc możesz wreszcie przeprowadzić detoks na Instagramie, o którym mówiłeś od miesięcy.

To, co można znaleźć w okolicy, to piękna, bujna przyroda. We wszystkich kierunkach rozciągają się zielone wzgórza, a za nimi imponujący łańcuch górski Kaikōura z ośnieżonymi szczytami. Jest mnóstwo oznakowanych szlaków do zwiedzania i… to właściwie wszystko. Poza tym w PurePod nie ma wiele do roboty. Wykorzystaj więc lenistwo i poczytaj książkę na pokładzie lub zagraj w planszówki z towarzyszami podróży.

Pomimo koncepcji off-the-grid, PurePod jest w rzeczywistości bardzo wygodny. Przekonasz się, że szklana kapsuła jest stylowo urządzona i zawiera wszystko, czego potrzebujesz: nowoczesną łazienkę, świeżą pościel i sprzęt kuchenny. Ponadto możesz przywieźć własne zapasy żywności lub zapełnić kapsułę gotowymi posiłkami przed przyjazdem. Tak czy inaczej, weź pod uwagę dodatkowe przekąski – przydadzą się podczas trekkingu.

Manakau PurePod — dzień w środku lataManakau PurePod w pochmurny dzieńManakau PurePod — wschód słońca w zimowy poranekManakau PurePod w nocyZbliżenie Manakau PurePodWnętrze Manakau PurePodManakau PurePod Widok z łóżkaPrysznic Manakau PurePodOtoczenie Manakau PurePodManakau PurePod Natura wokółGwiaździsta noc Manakau PurePod

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector