Mamilla Hotel   Jerusalem

Nowoczesne wzornictwo to jest to, o co chodzi w tym miejscu. To i luksus. Ok, więc chodzi o najnowocześniejsze wzornictwo, luksus i holistyczne dobre samopoczucie… a wszystko to w centrum świata, w Jerozolimie. Usytuowany w korytarzu Mamilla, dziewiętnastowiecznym obszarze łączącym nową i starą Jerozolimę, najlepsze zabytki i sklepy znajdują się tuż za rogiem.

Twój pokój jest wyposażony w bezpłatne Wi-Fi i niesamowite elementy wystroju, które byłyby dalekie od darmowych. Mirror Bar to jedno z ulubionych miejsc spotkań w Jerozolimie. Istnieje obszerna karta win i restauracja na dachu, która może konkurować z najlepszymi na świecie. Słynny architekt Moshe Safdie, który pochodzi z Jerozolimy, zaprojektował hotel tak, aby wtapiał się w jego historyczne otoczenie, zachowując przy tym awangardę. Zauważono, jak używa światła, i skomentował, że światło w Jerozolimie zmienia się „z białego zaraz po świcie w niebieski topaz po południu”. Teraz ktoś, kto rozumie światło w ten sposób, z pewnością wie, co robi.

Lobby hotelu Mamilla w JerozolimieProjekt schodów Mamilla Hotel JerozolimaMamilla Hotel JerozolimaMirror Bar JerozolimaRestauracja hotelu MamilaKawiarnia MamilaProjekt kawiarni hotelu MamillaPokój gościnny hotelu MamillaMamilla Hotel SuiteSpa Hotelu MamillaGabinet masażu Mamilla Hotel SpaBasen spa w hotelu MamillaWidok z restauracji hotelu MamillaOgród hotelu MamillaTaras na dachu hotelu MamillaMamilla Hotel Taras na dachu LeżakiMamilla Hotelowa Panorama Na Dachu W Jerozolimie

Centrum handlowe Mamilla

Centrum handlowe MamillaJerozolima, święte miasto

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector