Malakai   Eco Lodge

Od momentu przybycia i przywitania Cię świeżo wyciśniętym sokiem w dżungli wiesz, że znalazłeś coś wyjątkowego. To miejsce, w którym można wypocząć w pięknym, spokojnym otoczeniu. Obserwowanie małp bawiących się wśród palm z wygodnego pokładu jest niezaprzeczalną atrakcją, ale jest też o wiele więcej atrakcji!

Wszystkie pokoje wychodzą na przestronny ogród pełen cienistych drzew i kwiatów. Do wyboru są różne opcje zakwaterowania od domku na drzewie przez pokoje hotelowe po prywatne domki letniskowe. Styl architektoniczny stanowi idealne połączenie naturalnej otwartej przestrzeni i tradycyjnych materiałów z nowoczesnymi udogodnieniami, takimi jak wanny z hydromasażem i dodatkowe łóżka typu king-size.

Wieczorami ogród zamienia się w restaurację na świeżym powietrzu, a jeśli masz szczęście, odwiedzą cię liczne ptaki, jaszczurki lub motyle! Obudź się filiżanką gorącej kawy, świeżymi sokami i śniadaniem na ciepło, które doda Ci energii na cały dzień zwiedzania. Zajęcia obejmują jazdę na nartach wodnych, wyprawy wędkarskie, przejażdżki łodzią i obserwowanie dzikiej przyrody.

Malakai Eco Lodge znajduje się zaledwie 20 minut drogi od międzynarodowego lotniska Entebbe w Ugandzie, więc jeśli wyjedziesz teraz, nadal możesz zdążyć na zachód słońca w dżungli!

Ścieżka Malakai Eco LodgeMalakai Eco Lodge Ogród I StrumieńOgrody Malakai Eco LodgePrzestrzeń restauracyjna Malakai Eco LodgeJadalnia Malakai Eco Lodgejasny pokójMalakai Eco Lodge Light Room HouseJasny pokój Malakai Eco LodgeMalakai Eco Lodge Light Room BedPokój rodzinnyMalakai Eco Lodge Dom z pokojem rodzinnymWnętrze pokoju rodzinnego Malakai Eco LodgeŁóżko w pokoju rodzinnym Malakai Eco LodgeDomek na wyspieDomek na wyspie Malakai Eco LodgeKamienisty DomMalakai Eco Lodge Pebble HousePokój Pebble Malakai Eco LodgeMalakai Eco Lodge Pebble ŁazienkaMalakai Eco Lodge Pebble GardenChata nad stawemMalakai Eco Lodge Pond CottageMalakai Eco Lodge Pond Cottage WnętrzeMalakai Eco Lodge Pond Cottage z balkonemChata Złotego ŚlimakaMalakai Eco Lodge Golden Snail CottageMalakai Eco Lodge Wnętrze domku Golden SnailMalakai Eco Lodge Golden Snail Cottage ŁazienkaWulkaniczna chataChata wulkaniczna Malakai Eco LodgeMalakai Eco Lodge Wulkaniczne łóżkoMalakai Eco Lodge Volcanic Hut ŁazienkaDomek na drzewieMalakai Eco Lodge Domek na drzewie SypialniaDomek na drzewie Malakai Eco Lodge TarasBasen Malakai Eco LodgeMalakai Eco Lodge Chill CottagePobliska Wyspa Na Jeziorze WiktoriaWyspy Na Jeziorze Wiktoria

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector