The Majestic   Bus

Hipisi radujcie się! Ten przebudowany autobus Bedford o powierzchni 240 stóp kwadratowych z 1968 r. Znajduje się w pobliżu Hay-on-Wye na walijskich granicach. Ten autobus, zasilany wyłącznie promieniami słonecznymi, znajduje się w spokojnej okolicy z widokiem na zielone wzgórza nad okolicą Herefordshire.

Podróżni przekonają się, że ten autobus jest wyposażony we wszystko, czego można potrzebować podczas spokojnego wypoczynku. Od pięknych drewnianych podłóg po jadalnię z kuchenką gazową i lodówką, Majestic Bus jest pełen naturalnego światła, wraz z sofą w kształcie litery L, którą można przekształcić w wygodne podwójne łóżko. Niezbyt kamperem? Nie martw się. Pomyśl o tym bardziej jako o przygodzie w „glampingu”; w cenie autobusu oddzielna drewniana łaźnia wraz z a [flush] toaleta i wolnostojąca wanna z prysznicem powyżej.

Goście będą również cieszyć się świeżymi kwiatami ciętymi z Welsh Marshes, ponieważ właścicielka Layla Robinson jest samozwańczą „uzależnioną od kwiatów”, która dba o to, aby autobus był usiany małymi eksplozjami kolorów.

Osoby w wieku od 20 do 70 lat z pewnością docenią to kapryśne zakwaterowanie w otoczeniu idealnym do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, takich jak piesze wycieczki, wędkarstwo i spływy kajakowe. Podczas gdy sam autobus wygodnie pomieści do czterech osób, okolica jest idealna do rozbijania namiotów i biwakowania pod gwiazdami dla maksymalnie czterech dodatkowych gości.

Autobus Bedford zamienił się w hotelHipisowskie zakwaterowanie Majestic BusLeżaki Majestic BusWnętrze autobusu MajesticKierownica Majestic BusSypialnia Majestic BusMajestic Bus i drewniana łaźniaŁaźniaŁazienka z zabytkową wannąOwce na brytyjskiej wsiWieś Hay-on-Wye

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector